Filtre
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

laila-desenli-pamuk-eşarp.jpg (190 KB)

Laila Pamuk Eşarp

Laila Pamuk Eşarp, pamuğun yüksek düzeyde kalitesini yaşamın her alanında hissedebilme olanağı vadeden tamamlayıcı parçalardandır. Tesettür giyim için vazgeçilmez parçalardan olan eşarplar, her ortamda bütünlüklü bir şıklık için değişilmez giyim ürünleridir. Ayrıca şal modelleri gibi eşarp modelleri de oldukça geniş yelpazeli seçenekler ev sahipliği yapar. Kusursuz görünümünü her ortamda ve sezonda korumak isteyen kadınlar için Laila konsepti modern bir tarz vadeder. Laila eşarp koleksiyonunda yer alan parçalarla, kusursuzluğun kişisel tarza en güçlü şekilde yansıtılması mümkündür.

Laila Pamuk Eşarplar

Laila Pamuk Eşarplar, modern renklerin birlikteliği üzerine geliştirilmiş özel bir tasarıma sahiptir. Her ortamda güçlü, dinamik, etkileyici ve ışıltılı bir tarz vadeden bu tasarımlar, her mevsmi kombinleri süsleyebilir. Pamuk kalitesini yüksek düzeyde konforla elde edebilme olanağı sunan l Laila Pamuk Eşarpların gündelik yaşamda ya da ofis modası kapsamında kullanılması mümkündür. Yaz aylarında Laila Pamuk Eşarplar, ince tunikler ya da bluzlarla kolaylıkla kombinlenebilir. Ayrıca Laila konsepti, etek ve pantolon gibi alt giyim ürünleriyle de bütünlük kurabilir.

Laila Pamuk Eşarp Modelleri

Laila Pamuk Eşarp modelleri, modern çizgilerin ön planda olduğu özel tasarımlardan oluşur. Antrasit renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı Laila Pamuk Eşarp modelleri, hemen her renkle kolaylıkla kombinlenebilme avantajı sunar. Baharın ve yaz aylarının sıcacık coşkusunu tarzıyla ifade etmek isteyen kadınların antrasitin eşsiz ihtişamını, açık renklerle kombinlenemesi mümkündür. Sonbahar ve kış aylarında ise antrasit Laila Pamuk Eşarplar, tek rengin ön plana çıkarıldığı konseptlerde kullanılabilir. Ayrıca gündelik yaşamın her alanında Laila Pamuk Eşarpların büyüleyici modern tasarımları kombinlerde tercih edilebilir.

Laila Pamuk Eşarp Fiyatları

Laila Pamuk Eşarp fiyatları, tesettür giyimin öncüsü olmayı hedefleyen kadınlara düşük maliyetlerle yüksek kaliteye kombinlerde yer verebilme imkan tanır. Hemen her ortamda, zamansız moda anlayışı kapsamında kullanılabilen parçalardan olan Laila Pamuk Eşarplarla, tamamen özgün bir tarz geliştirilebilir. Üstelik Laila Pamuk Eşarplar, en yüksek standartta kumaş kalitesiyle güçlü bir tarza sahip olunmasını sağlayacaktır. Özgün ve modern detayların derinlikli olarak hissedilebildiği Laila Pamuk Eşarp koleksiyonu Fresh Scarfs’da.

Fresh Scarfs
Çevrimiçi
yazıyor...
Fresh Scarfs
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.