Filtre
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Lotus Desen Eşarp

Sonsuz yaşamı sembolize eden Lotus çiçeği, eşarplara da hayat veriyor. Lotus Desen eşarplar, gizemli ve mitolojik bir derinliğe sahip lotus çiçeği motiflerini bünyesinde barındırıyor. Sahip olduğu anlam ve sunduğu güzelliklerle ilgiyi üzerine çeken eşarp modelleri, tesettür giyim kapsamında yer almakta. Capcanlı renkler, kadınların kombinlerini eşsiz ve şık bir görünüme ulaştırmasını mümkün kılıyor. Lotus çiçeğinin gizemiyle göz alıcı kombinler yapmak istemez misiniz?

Lotus Desen Eşarplar

Yağmur ormanlarında yaşayan ve sonsuz bir yaşamı simgelemekte olan Lotus çiçekleri, sonsuz güzellikteki kombinler için eşarplarda kullanılıyor. Her rengi ayrı bir anlama sahip Lotus çiçeklerinin renkleriyle büyülü bir yapıya ulaşan Lotus desen eşarplar, şal modelleri içerisinde ayrıcalıklı bir konuma sahip. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen eşarplar, diğer mevsimlerde de kadınların kendilerini enerjik hissetmesini sağlıyor. Pamuk ve ipeğin yumuşak dokusuyla bezenen ürünlerin her biri; salaş bir etek, bol bir pantolon ya da sadeliğiyle ön plana çıkan elbiselerle kombinlenebiliyor.

Lotus Desen Eşarp Modelleri

Lotus desen eşarplar, birbiriyle uyumlu ve canlı renklerle tasarlandı. Kadınların her ortamda kendilerini özel hissetmesini sağlayan modeller, mevsimlik kullanıma uygundur. Dış yüzeyinin hafif parlak olması, kadınların bir yıldız gibi parlamasını sağlıyor. Özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilen eşarplar, gündelik hayatın sadeliğinde de kullanılabiliyor. El örgüsü bir hırka üzerinde kombinlenebilen modellerin, her ortama uyum sağlayabildiğini söylemek mümkün. Ayrıca uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor ve her kombine adeta hayat veriyor.

Lotus Desen Eşarp Fiyatları

Bir eşarptan daha fazlasına sahip olmak istemez misiniz? Canlı renkler, muhteşem desenler; modellerin her birinde bulunuyor. Ayrıca Lotus desen eşarplar başta olmak üzere pek çok ürün, mitolojinin en derin sembollerini bünyesine almış bulunmakta.

Birbirinden özel fiyatlarla sunulan modelleri inceleyebilir ve tarihin derinliklerinden gelen sembollerle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sunulan her bir eşarp, kullanım kolaylığına sahip olduğu için farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca her mevsime uygun olan eşarp modelleri, kadınların kendilerini şık ve zarif hissetmesini sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.