Filtre
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

papaya-desenli-pamuk-esarp.jpg (257 KB)

Papaya Pamuk Eşarp

Papaya Pamuk Eşarp, hemen her kombinde kullanılabilen özel parçalardan. Tesettür giyim tarzını son derece iddialı biçimde yansıtan Papaya Pamuk Eşarplar, yaşamın her alanında kolaylıkla kombinlenebilir. Gündelik yaşamda, özel davetlerde ya da iş hayatı içerisinde papaya pamuk eşarpların büyüleyici görünümüne başvurulabilir. Mevsimsiz ve zamansız parçalardan olan Papaya Pamuk Eşarplar, yüksek kaliteli kumaş yapısıyla dikkat çekicidir. Konfor dolu bir kullanım olanağı sağlayan papaya pamuk eşarpla farklı kombinler oluşturmak mümkündür. Her sezonun mevsim özelliklerini yansıtan kombinlerde Papaya Pamuk Eşarplara yer verilebilir. Üstelik zarafet dolu bu şal modelleri, farklı bağlam tarzlarıyla yeni konseptler oluşturulabilmesine de imkan tanır.

Papaya Pamuk Eşarplar

Papaya Pamuk Eşarplar, kumaş kalitelerinin yanı sıra farklı desen ve renk seçenekleriyle sunuluyor olmasıyla da dikkat çekicidir. Hemen her kadının kişisel moda anlayışını yansıtabileceği renk ve desenlere ev sahipliği yapan bu eşarp modelleri, her mevsim kullanılabilir. Yaz aylarının sıcacık dokusunu hissetmek için ya da kış aylarında soğuklara karşı korunmak için Papaya Pamuk Eşarp lara yönelim gösterilebilir.

Papaya Pamuk Eşarp Modelleri

Papaya Pamuk Eşarp modelleri, oldukça geniş yelpazeli seçenekler sunar. Çoğunlukla tasarımlarında modern renklere yer verilen papaya eşarplar, her kadının kendi tarzını yansıtması için sınırsız bir özgürlük sunar. Kızıl kahve, sütlü kahve, haki gibi modern renklerle papaya desenlerinin birlikteliğinden doğan şıklık kombinlere yansıtılabilir. Ayrıca siyah, lacivert ve bordo gibi papaya pamuk eşarp modelleri ile klasik bir tarz geliştirmek mümkündür. Özgün papaya desenleri, tek renk kıyafetlerle kullanım için oldukça uygundur. Tek rengin verdiği cüretkar ve zarafet dolu görünüm, kombinin tamamlayıcı parçası olan papaya pamuk eşarplarla renklendirilebilir.

Papaya Pamuk Eşarp Fiyatları

Papaya Pamuk Eşarp fiyatları, bu eşarpların yüksek kaliteli kumaş yapısına sahip olmasına karşın oldukça uygundur. Her kadının kendi tarzını yansıtması için gerçek birer tamamlayıcı parça olan papaya eşarplarla, her ortamda şıklığı en güçlü biçimde ifade etmek oldukça kolaydır. Fresh Scarfs Papaya Pamuk Eşarp koleksiyonuyla modanın en özgürlükçü ve iddialı desenlerini, ışıltı dolu kombinlerinize taşıyabilirsiniz.

Fresh Scarfs
Çevrimiçi
yazıyor...
Fresh Scarfs
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.