Filtre
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Punto Desen Şal

Punto Desen Şal, tesettür giyim içerisinde yer alan çok özel bir şal modeli. Tek renk bir zemin üzerinde yer alan minimal desenler, göz alıcı görünüm vadediyor. Punto desenle tasarlanan şallar, pek çok şal modelini bünyesinde barındırıyor. Pamuklu Punto Desen Siyah Şal, Pamuklu Punto Desen Kiremit Şal, Punto Desen Yeşil Şal ve mavi ile mürdüm şallar; çok özel ve incelikli tasarımlarla sizlere sunuluyor.

Punto Desen Şallar

Punto Desen Şal modelleri, incelikli kombinler için oldukça ideal! Gideceğiniz ortama uygun kombinler yapabilir, şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade bir stil istiyorsanız, beyaz bir tunik üzerinde şalı kullanabilirsiniz. Enerjik ve canlı bir görünüm için yonca desenli şalı tercih ederek salaş bir kazakla kombinleyebilirsiniz.

Boğazlı bir kazak üzerinde kullandığınız salaş hırka, punto desenli şallarla muhteşem bir uyum yakalıyor. Modern çizgilerle tasarlanan şallar, kendinizi her an çok özel hissetmenizi sağlayacaktır.

Punto Desen Şal Modelleri

Birbirinden özel ve nitelikli Punto Desen Şal modelleri, moda dünyasında ayrıcalıklı bir konuma sahip. Estetik kaygı içerisinde olan kadınlara hitap eden modeller, canlı ve enerjik renklerle hareketlendirildi. Siyahın asaletiyle tasarlanan Punto Desen Siyah Şal, sade görünümün rengi olan kiremit rengi, baharı hatırlatan yeşil şal olmak üzere birçok model sizlere sunuluyor.

Göz alıcı bir görünüme ulaşmak, kombinlerinizi estetik bir şekilde tamamlamak için punto desen şallardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Punto Desen Şal Fiyatları

Modern bir görünüm sunan Punto Desen Şal modelleri, her kombin için tamamlayıcı bir aksesuar. Gideceğiniz ortama göre kombinlerinizi göz alıcı şallarla tamamlayabilirsiniz. Fresh Scarfs tarzına sahip şallar, gündelik hayatın farklı alanlarında kullanılabiliyor. Her mevsim muhteşem bir görünüm sunan modeller, pamuk kumaş yapısından ötürü oldukça yumuşak bir his sağlıyor.

Çok özel fiyatlara sahip şallardan beğendiklerinizi satın alabilir, gardırobunuzun vazgeçilmezi olarak kullanabilirsiniz. Estetik ve şık görünmek, doğru parçaların bir araya getirilmesiyle mümkün. Bu nedenle tarzınıza uygun şalları alarak doğru parçaları aynı kombinde kullanabilir, göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.