Ürünleri Filtrele
ABELLA PATTERN
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

abella-twill-sal.jpeg (130 KB)

Abella Twill Şal

Abella twill şal modelleri, moda dünyasında ayrıcalıklı bir konumda yer almak isteyen kadınlara sunulan nitelikli şallar arasında bulunuyor. Sahip olduğu desenler ve tasarımlarıyla ön plana çıkan modeller, gündelik hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmekte. Özel günler, davetler, düğün ve nişan törenleri başta olmak üzere pek çok ortam için oluşturulacak kombinlerin şık ve zarif görünmesini sağlayan şal modelleri, nitelikli aksesuarlar arasında yer almakta. Sizler de farklı, göz alıcı ve muhteşem kombinler için abella twill şallarından herhangi birini seçebilir, tarzınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Abella Twill Şallar

Abella twill şal modelleri, farklı renkler ve desenlerin bir araya geldiği bir çiçek bahçesi adeta. Birbirinden özel çiçekler, şalların zeminine muntazam bir şekilde oturtulmuş. Ayrıca zeminde kullanılan renkler, sadeliği yansıtma konusunda oldukça başarılı. Yumuşak ve zarif bir hissiyat sağlayan kumaş yapısı, modellerin sağlığa zarar vermeyecek niteliğe sahip olmasını mümkün kılıyor. Tarzınızla ön plana mı çıkmak istiyorsunuz? Fresh Scarf incelikleriyle bezeli şal modelleri tam da size göre! Şal modellerini inceleyebilir, beğendiğinizi satın alarak şık ve zarif kombinler oluşturarak ortamlarda farkınızı belli edebilirsiniz!

Abellla Twill Şal Modelleri

Birbirinden özel çiçek desenlerinin bir araya geldiği modeller, asaletin vücuda gelmiş hali! Zemin rengi olarak gül kurusu, uçuk yeşil, siyah, bej gibi renklerin kullanıldığı şallarda, zemin üzerinde simetrik şekilde oturtulan çiçek ve yaprak desenleri ön plana çıkmakta. Baharın sımsıcak havasını sizlerle buluşturan her bir desen, tesettür giyim için incelikli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamakta. Kombinlerinize uygun şal modellerinden herhangi birini tercih edebilir, zarif görünmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Abella Twill Şal Fiyatları

Abella twill şal modelleri, Fresh Scarfs tarzını yansıtan ürün grupları içerisinde. Çiçek ve yaprak desenleriyle ahenkli bir görünüm sunan modeller, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, çiçek bahçesinde gezmenin muhteşemliğini yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kolaylıkla satın alarak göz alıcı kombinlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz şallar ile tarzınızı her ortama götürebilir, şık ve zarif bir görünüm ile herkesi büyüleyebilirsiniz!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.