Ürünleri Filtrele
Özel Gün Şal & Eşarp
Toplam 211 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL BEYAZ
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL GUL PEMBE
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL BEJ
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL LILA
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL SİYAH
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL GUMUS
Fresh Scarfs - LUXURY SHINE ŞAL MİNT YEŞİLİ
 - JANJANLI ŞAL GÜL KURUSU
 - JANJANLI ŞAL YAKUT
 - JANJANLI ŞAL LAVANTA
 - JANJANLI ŞAL İNCİ
 - JANJANLI ŞAL ZÜMRÜT
Toplam 211 ürün görüntüleniyor.

abiye-şal.jpg (139 KB)

Abiye Şal

Gündelik hayatın en özel aksesuarlarından birisi olan şallar, kadınların istedikleri estetik ve şık görünüme ulaşabilmelerini sağlıyor. Birbirinden özel ve desenlerle tasarlanan şallar, tesettür giyim için de vazgeçilmezler arasında. Abiye şal kategorisinde yer alan her bir model, her mevsim kullanılabilecek özelliklere sahip. Sadelikleri ile dikkat çeken modeller, göz alıcı renklere sahip. Koyu gül, sıcak gri, hâkî başta olmak üzere pek çok renk, şalların dinamik bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Sizlere sunulan şal modelleri ile tarzınızı yansıtan kombinler yapabilirsiniz.

Abiye Şallar

Abiye şallar, sahip olduğu detaylar sayesinde modern bir görünüm kazanıyor. Birçok kombinde tamamlayıcı olarak kullanılabilen şalları, kendinizi çok özel hissetmek için de kullanabilirsiniz. Tasarımda kullanılan kumaşın yapısı sayesinde başta herhangi bir ağırlık hissettirmeyen şallar, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Göz alıcı elbiselerinizin üzerine beğendiğiniz modellerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Kış aylarında tercih edeceğiniz pantolon ve bluzların üzerinde, sıcak renklerle tasarlanan şalları kullanarak muhteşem bir görünüme ulaşabilirsiniz. Estetik ve modern görünümle şallar, tarzunuzu yansıtma konusunda bir hayli başarılı.

Abiye Şal Modelleri

Kombinlerin çok özel görünmesini sağlayan ve pek çok ortamda kullanılabilen şallar, birbirinden özel modellerle dikkatleri üzerine çekiyor. Abiye şallar içerisinde yer alan modeller, farklı renk seçeneklerine sahip. Sıcak renklerle tasarlanan şallar, hareketli bir kombin elde edilmesini sağlıyor. Canlı renkler ise kendinizi enerjik hissetmenizi sağlıyor.

Sizlere sunulan ve modern detaylarla bezenen şalları kullanarak çok özel kombinler oluşturabilirsiniz. Soğuk kış aylarında kendinizi sıcacık hissedebilir, yaz aylarında ise baharın coşkusunu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Abiye Şal Fiyatları

Şallar, sahip oldukları detaylar ve özelliklere göre fiyatlandırılıyor. Her ortamda kullanabileceğiniz şallar, çok özel fiyatlara sahip. Pamuk kumaş yapısı sayesinde yumuşacık bir şala sahip olabilir, kendinizi rahat ve konforlu hissedebilirsiniz. Ayrıca kumaşın inceliği sayesinde başınızda herhangi bir ağırlık hissetmeyeceksiniz.

Fresch Scarfs tarzınızı yansıtan ve göz alıcı detaylarla bezenen şalları inceleyebilir, beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz şık şallar sayesinde muhteşem kombinler oluşturabilir, tarzınızı gittiğiniz her ortamda ön plana çıkarabilirsiniz. Modern ve estetik görünmek, artık çok kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.