Ürünleri Filtrele
AZALEA PATTERN SHAWL
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Açelya Desen Şal

Açelya çiçeğinin asaletini her mevsim derinlikli olarak hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlanmış açelya desen şal modelleri, duyguların yoğunlukta olduğu bir dış görünüm vadeder. Tesettür modası son derece yaygın olarak tercih edilen açelya desenleri, sevginin ve şıklığın temsili. Ayrıca farklı renklere ev sahipliği yapan açelya desenli şallar, farklı konseptler oluşturabilme konusunda da son derece iddialı bir parça.

Açelya Desen Şallar

Şıklığını şal detayıyla tamamlamak isteyenler için sıra dışı bir görünüm vadeden açelya desen şal modelleri, hemen her tarzdan parça ile kolaylıkla kombinlenebilir. Sıcak yaz günlerinde parıltılı bir görümüm talep edenler farklı desenlerde eteklerle şıklıklarını açelya desen şallar ile tamamlayabilir.

İlkbaharın coşkusunu yaşamak isteyenler ise düz renk bir pantolonla açelya deseninin detaylarını tek bir şalla derinlikli olarak hissedebilir. Üstelik açelya desen şal modelleri farklı renk seçenekleri ve tasarımlarıyla da her kadının estetik ihtiyacını karşılayabilecek çeşitliliğe ev sahipliği yapmakta.

Açelya Desen Şal Modelleri

Açelya desen şal modelleri; haki, lila, siyah ve sarı renkleriyle karşımıza çıkıyor. Her bir renk tonu gündelik yaşama kolaylıkla adapte olabilecek niteliklere sahip olmakla birlikte özel davetler için de oldukça uygun. Ayrıca tüm bu renkler yılın her mevsiminde efektif bir kombin inşa etmeye de uygunluk taşıyor. Özellikle bahar aylarında açelya çiçeğinin ihtişamlı dokusundan ilham alınarak tasarlanan şal modelleri tercih edilebilir.

İddialı görünüm elde edebilmenizi de imkanlı kılan açelya desen şal modelleri, görünümünüzü daima koruyabileceğiniz niteliklere de ev sahipliği yapıyor. Farklı bağlama teknikleriyle kolaylıkla konseptler arasında geçiş yapabilir ya da düz kullanımı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda açelya desenli şallar, gündelik yaşantı içerisinde şıklığınızı muhafaza etmek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Açelya Desen Şal Fiyatları

Küçük dokunuşların yer aldığı özel tasarımlarıyla açelya desenli şallar, gündelik yaşamda ve özel davetlerde eşsiz bir detayla şıklığını tamamlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca açelyanın büyülü anlamını da üzerinizde büyük bir keyifle hissedebilirsiniz. Her mevsim şıklığınızı detaylarla korumak istiyorsanız Fresh Scarfs açelya desen şal koleksiyonunu inceleyebilir ve en cazip fiyatlarla estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.