Ürünleri Filtrele
Bone
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
 - GENİŞ HACİMLİ BAĞLAMALI BONE ANTRASİT
 - GENİŞ HACİMLİ BAĞLAMALI BONE SİYAH
 - GENİŞ HACİMLİ BAĞLAMALI BONE VİZON
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA SİYAH
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA BEYAZ
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA LACİVERT
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA ANTRASİT
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA NUDE
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA VİZON
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA KIRIK BEYAZ
Fresh Scarfs - SİLİKONLU BANDANA KOYU VİZON
Fresh Scarfs - FİLELİ DİKİŞSİZ DÜZ BONE SİYAH
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Bone

Saçları örtmeye yarayan bone, düz ve yumuşak bir kumaştan üretilir. Tesettür giyim kapsamında yer alan boneler, her mevsime uygun bir yapıya sahiptir. Farklı modelleriyle bonelerin, oldukça kullanışlı ve işlevsel olduğu bilinmektedir. Nitelikleri itibariyle farklı şekillerde kullanılabilen ve şal modelleri dahilinde bulunan bonelerin, moda dünyasında özel bir konuma sahip olduğu belirtilmelidir.

Boneler

Oldukça pratik bir kıyafet türü olan bone, tesettür giyimin en önemli parçalarından biridir. Geniş bir renk skalasına sahip olan boneler, saçların pratik bir şekilde örtülmesini sağlar. Yumuşak yapısıyla kolaylıkla giyilen ve eşarbın altında kullanılabilen bu kıyafet türü, desen ve çizgileriyle modern kombinlerin oluşturulmasını sağlar. Bu nedenle bonelerin, özellikle son dönemlerde tesettür giyim unsurlarından biri olarak sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Bone Modelleri

İşlevsel yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken boneler, desen ve renkleriyle farklı modellere sahiptir. Silikonlu bandanalar, pamuklu dokusu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Önü silikonlu olan bu model, herhangi bir şekilde terleme yapmaz. Dikişsiz bone modelleri ise esnek penyeden üretilmiştir ve muhteşem kombinler oluşturulmasına destek olur. Şal modelleri kapsamında yer alan bonelerden bir diğeri de çapraz boru boneler olarak bilinmektedir. Esnek penye kumaştan meydana getirilen bu tür bonelerin, pek çok kadın tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Her bir model, saçların hem rahatlıkla örtülmesini sağlar hem de muhteşem kombinler yapılmasını mümkün kılar.

Bone Fiyatları

Bone fiyatları, sahip olduğu nitelikleri ve özellikleri nedeniyle farklılık gösterir. Fresh Scarfs tarafından özel olarak üretilen boneler, işlevsellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kaliteli kumaşlarıyla ürünlerin, modern çizgileriyle eşsiz kombinler oluşmasını sağladığını söylemek olanaklıdır. Gündelik hayat ve özel günlerin en önemli kıyafet türlerinden biri olarak bonelerin, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu bilinmektedir.

Fresh Scarfs, kadınların eşsiz bir görünüme ulaşması adına oldukça farklı şal modelleri sunmakta ve bu modelleri özel fiyatlarla sunmaktadır. Birbirinden renkli ve işlevsel bonelerden herhangi birini tercih edebilir, kombinlerinizi tamamlayabilir; bu sayede tarzınızı yansıtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.