Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
Bordo Şal
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

bordo-sal.jpg (267 KB)

Bordo Şal 

Bordo rengin benzersizliğini üzerinde taşıyan bordo şal, estetik ve zarif bir tasarıma sahip. Sahip olduğu özellikler sayesinde şal dünyasının en özel parçaları arasında yer almayı başaran bordo şallar, dikkat çeken detaylar barındırıyor. Penye, organik pamuk, Medine ipeği olmak üzere birçok farklı kumaşın kullanıldığı tasarımlar; gün içinde rahat ve keyifli bir kullanım vadeder.

Sıra dışı ve eşsiz parçalarla bir arada kullanılabilen bu tür şallar, geniş ürün çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Sade, şık ve zarif bir görünüm isteyen kadınların taleplerini karşılama noktasında son derece başarılı şallar; dinamik bir tasarıma ev sahipliği yapan şal modelleri, bordo şalların sizlere vadettikleridir. 

Bunun yanı sıra konfor ve rahatlık da vadeden bordo renk şallar, estetik yapısı sayesinde farklı kombinlere hayat verir. Özel günlerinizde, ışıl ışıl parlayabileceğiniz bir kombin üzerinde bordo renk şalları kullanabilirsiniz. Bu tür şallar, estetik ve zarif bir görünümün yanı sıra, kendinizi çok özel hissetmenizi de sağlayacaktır. 

Gündelik hayat içinde rahat ve spor kombinleriniz üzerinde, rahat kumaşı ile sizlere sunulan şallar, arzu ettiğiniz kombinlere ulaşmanıza olanak tanıyacaktır. Fresh Scarfs tarafından tasarlanarak sizlere sunulan ve Şal Koleksiyonu içerisinde yer alan bordo şal modellerini inceleyebilir, kombinlerinizi en özel şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 

Bordo Şallar

Bordo, giyim dünyasında sıklıkla tercih edilen göz alıcı renklerden. Sonbahar ve kış rengi olarak bilinen bordo, aynı zamanda kişiye enerji verir. Bu nedenle bordo, giyim dünyasında sıklıkla kullanılan renkler arasında yer alır. Şal tasarımlarında da kendisine yer bulan bordo, birbirinden özel ve yenilikçi tasarımların oluşmasını sağlar.

Fresh Scarfs dokunuşuyla tasarlanan ve Bordo Şal Koleksiyonu kapsamında değerlendirilen bordo renk şallar, çok özel parçalarla bir arada kullanılabilen şal modelleridir. Koleksiyonun nadide parçalarından biri olan Kaşmiş Şal Bordo modeli, özellikle ekose kabanlarla bir arada kullanılır. Mevsimlik kullanıma uygun olan şal modeli, soğuk havalarda yapılacak eşsiz kombinlerin tamamlayıcıları arasında yer alır.

Rengârenk tasarımlı penye gömleklerle muhteşem bir uyum yakalayan koyu bordo renk pamuk şal, esnek ve yumuşak dokusuyla dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca kullanılan gömleğin şıklığını ön plana çıkarma konusunda oldukça başarılı olan şal, özel günlerinizde arzu ettiğiniz görünüme ulaşmanızı sağlar. Bu tür şallar, piliseli elbise modelleriyle de çok özel bir uyum yakalar. Elbiseye şıklık ve zarafet katan şal modeli, kadınların kendilerini her alanda özel ve eşsiz hissetmesine olanak tanır.

Penye Şal Koleksiyonunda yer alan ve kadınların taleplerini karşılayacak özelliklere sahip olan şalların her biri, hayatın her alanında konforlu ve rahat bir kullanım vadeder. Fresh Scarfs donuşuyla tasarlanan Pamuk Crash Şal, bordo şallar kadar özeldir ve kadınlar tarafından talep görür. Pamuk Crash Şallar içerisinde de bordo renk çok özel tasarımların bulunduğunu belirtmek mümkündür.

Bordo Şal Modelleri

Fresh Scarfs Bordo Şal Koleksiyonu, tasarımı ve rengiyle dikkat çeken tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Hayatın farklı alanlarında kullanılabilen yenilikçi tasarımlar, oldukça hafif ve ince bir dokuya sahip. Bu özelliği sayesinde gün içinde herhangi bir ağırlığa neden olmaz. Rahat ve konforlu bir kullanım vadeden bordo renk şallar, aynı zamanda estetik ve zarafetin de temsilcisidir.

Koleksiyon içinde yer alan modern ve incelikli parçalardan bir tanesi olan Pamuk Viskon Şal Bordo, pamuk kumaş ile tasarlanan çok özel bir şal modelidir. Her mevsim kullanıma uygun olan tasarım, daha çok sonbahar ve kış aylarında kullanılmak için tasarlanmıştır. İpeksi ve yumuşak dokuya sahip olması, gün içinde keyifli bir kullanım elde edilmesini sağlar.

Koleksiyonun bir diğer parçası olan Bambu Şal Bordo, bambu elyafı ile tasarlanmıştır. Bambu, anti-bakteriyel özellikte bir kumaştır. Bu sayede sağlıklı bir kullanım vadeder. Ayrıca hafiftir, ferah bir şekilde kullanılabilir. Yenilikçi kombinlere hayat veren, eşsiz özellikleriyle ön plana çıkan bambu şalı hayatın her alanında kullanmak olanaklıdır.

Farklı parçalarla bir arada kullanılabilen İnce Pamuk Vual Şal Koyu Bordo, incelikli dokusu ile eşsiz bir kullanım vadeden tasarımlar arasında yer alıyor. Yaz aylarında başta ağırlık yapmayan bu çok özel tasarım, özel günlerinizde kıyafetlerinizi estetik bir şekilde tamamlamanızı mümkün kılacaktır. 

Koleksiyon içerisinde yer alan eşsiz parçaları kullanarak tarzınızla ön plana çıkarabilirsiniz. Bordonun benzersizliğini üzerinde taşıyan tasarımların her biri, kendinizi eşsiz hissetmenize olanak tanıyacak. 

Bordo Şal Fiyatları

Bordo şallar, Fresh Scarfs’ın en özel şal modellerinden bir tanesidir. Fonksiyonel tasarımları sayesinde hayatın her alanında son derece konforlu bir şekilde kullanılabilen bu tür şallar, rengi ve dokusu ile kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor. 

Fresh Scarfs Bordo Şal Koleksiyonu içerisinde yer alan, estetik ve zarif görünümüyle ön plana çıkan tasarımları, hayatın her alanında çok özel bir görünüm elde etmek için tercih edebilirsiniz. Yenilikçi ve eşsiz tasarımlar, Fresh Scarfs farkıyla sizlere sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.