Ürünleri Filtrele
Düz Şallar
Toplam 1145 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL KAKTÜS
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL SAHRA
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL KÖMÜR
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL DUMAN
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL IHLAMUR
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL KOYU YEŞİL
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL KUM
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL BİBERİYE
FRESH - İNCE PAMUK VUAL ŞAL PAPATYA
FRESH - VUAL CRASH ŞAL BİTTER
FRESH - VUAL CRASH ŞAL YEŞİL ÇAY
FRESH - PENYE ŞAL SAHRA
Toplam 1145 ürün görüntüleniyor.

düz.jpg (92 KB)

Düz Şallar

Yaşam tarzına uygun giyim şeklini tesettür giyim olarak seçenler baş örtüsü olarak şal tercih ederken şallar ayrıca şık birer aksesuar niyetiyle de kullanılır.

Firmamız ürünleri arasında yer alan ve ister tesettür giyim ister için aksesuar için önerilen şal modelleri kaliteli, solmayan renklerden, size rahatlık sağlayacak dokuma ürünlerinden imal ediliyor. Uzun ömürlü olan şallarımız elde ve makinede yıkanabilir.

Kadın tesettür giyim ve aksesuarları arasında yer alan şallar model, desen, renk ve şekillerine göre ayrı ayrı sınıflandırılır. Sitemizde yer alan düz şallar bu sınıflandırma içerisinde en çok tercih edilen şal olup kadınların öncelikle kombinlerine uygun düz renklerdeki şalları tercih ettikleri satış grafiğimizden anlaşılıyor.

Firmamız şalları incelendiğinde gerek kalitesi gerekse modelleri ile her zevke hitap eden şallarımız klasik ve modern tarzdadır. Ürünlerimizde kullanılan ana madde pamuk, bürümcük, koton, bambu ve özel davetlere uygun saten ve ipekten dokunur. Kaymayan özelliğe sahip şallarımız her mevsimin coşkusunu başınızda yansıtır. Geniş ve uzun ebatlı şallarımız istenilen bağlama modellerine uyum sağlar.

Düz Şal Modelleri

Düz şallarımız arasında mevsime uygun renkler ve her kıyafete uygun tonlarda şallarımız mevcuttur. Düz şallarımız arasında açık tonlar yaz mevsimine uygun renk kartelasından seçilirken koyu renkler kış mevsimine uygun kahve, lacivert, füme, gri ve siyah renklerden oluşur. Tercihleriniz doğrultusunda seçeceğiniz şallarımızdan memnun kalacaksınız. Soğuk ve sıcak renkler, pastel renkler ve parlak renklerden oluşan şallarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.

Hediyelik olarak da şık bir hediye olarak eşinize, dostunuza ve annenize hediye edebileceğiniz form ve kalitede olan düz şallar şıklığınıza katkı sunacaktır.

Düz Şal Fiyatları

Karakterimizi yansıtan giyim tarzımızı tamamlamak için gerekli aksesuarlar arasında yer alan düz şalların kombinlenmesi fark yaratır. Düz şallar renkli ve şekilli giyim ve diğer aksesuarları snobe eder. Tamamlayıcı ürün olarak gardırobunuzda özellikle birden fazla düz şal bulunmasını öneririz. Birden fazla düz şal almak için en doğru adres olarak sitemizi öneririz. Düz şal fiyatları son derece uygundur. Fiyat olarak uygun olan ürünlerimizin kalitesi de en iyi kalite malzemeden üretiliyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.