Ürünleri Filtrele
FLORENCE PATTERN
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

florence-twil-sal.jpg (209 KB)

Florence Twill Şal

Florence Twill Şal, her daim şıklığını koruyarak her ortamda ön plana çıkmak isteyen kadınlar için özel olarak geliştirilmiş şal modellerindendir. Şal modelleri arasında dokusal özellikleriyle ön plana çıkan Florence Şallar, geniş yelpazeli tasarım alternatifleriyle de dikkat çekicidir. Her kadının özgün estetik taleplerini karşılayabilecek nitelikte; model, desen ve renk alternatifi sunan Florence Twill Şallarla kendinize özel kişisel bir tarz inşa edebilirsiniz.

Florence Twill Şallar

Florence Twill Şallar özgün tarz geliştirerek tesettür giyim alanında herkese örnek olmak isteyen kadınlara eşsiz bir alternatif sunar. Farklı renk ve desen seçeneklerinin bulunduğu bu şal modelleri, kumaş yapısı bakımından da yüksek düzeyde kalite vadeder. Kalite ve şıklığı aynı anda sunan Florence Twill Şallar, her ortamda kullanım için de uygunluk taşır.

İş yemekleri, özel davetler, gündelik yaşamın her alanı, özel toplantılar ve iş ortamı gibi hemen her alanda Florence Twill Şal şıklığına başvurabilirsiniz. Tüm parçalarla estetik uyum kurabilme özelliğine sahip olan Florence Twill Şallar, klasik ve ciddi bir tarz geliştirmek isteyen kadınların vazgeçemediği alternatiflerin başında gelir.

Florence Twill Şal Modelleri

Florence Twill Şal modelleri, renk ve desen seçenekleri bakımından vadettiği geniş yelpazeli alternatiflerle oldukça dikkat çekicidir. Hemen her mevsimde kolaylıkla mevsim konseptine uygun diğer parçalarla kombin yapabileceğiniz bu modeller, farklı renk ve desen alternatifleriyle sunulmaktadır.

Bu kapsamda Florence Twill Şal modelleriyle; yaz aylarının gelişini eğlence dolu görünümünüzle kutlayabilir, bahar aylarının coşkusunu içinizde hissedebilir ya da kışın klasik çizgilerinde estetik dolu görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik her mevsimin kendine özgü parçalarıyla farklı renklerde ve desenlerde tasarıma sahip olan Florence Twill Şalları gönül rahatlığıyla kombinleyebilirsiniz.

Florence Twill Şal Fiyatları

Kumaş kalitesi, dokusal özellikleri, etkileyici tasarımları ve geniş yelpazeli model seçenekleriyle kendinize özel yeni bir tarz yaratabileceğiniz Florence Twill Şallar, estetik kurtarıcınız olacaktır. Estetik ve kalite anlamda sunduğu yüksek düzeyde avantajlara karşın minimal maliyetleriyle de dikkat çeken Florence Twill Şal modellerine Fresch Scarfs’ın özel koleksiyonu inceleyerek ulaşabilir ve tercihte bulunabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.