Ürünleri Filtrele
İğne
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
Fresh Scarfs - İĞNE TOPLU İĞNE
Fresh Scarfs - İĞNE KISKAÇLI İĞNE
YAKINDA
Fresh Scarfs - MIKNATISLI İĞNE STD
YAKINDA
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

İğne

Tesettür giyim için en önemli dış giyim ürünlerinden biri olan şal modelleri, çeşitli desen ve tasarımlarda karşınıza çıkmaktadır. Şal modelleri, çeşitli tasarım ve renklerde gelir. Bu açıdan tesettür giyim kullanıcıları için sayısız şal türü vardır. Bu açıdan geniş bir şal modelleri bulunan tesettür giyim alanında her zevke hitap eden şallar bulunmaktadır. Şal modelleri günlük kullanım ve özel günler için farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Bunlar için ise en önemli ürünlerden biri iğnedir. İğnelerin rengi oldukça zengindir. Bunlar, tesettür giyim tercihi olan kadınların şallarını bağlamalarına yardımcı olmak için sıklıkla kullanılabilir. Bu açıdan iğnenin rengini şal modellerine göre ayarlayabilirsiniz.

İğneler

Tesettür giyim konusunda önemli bir yer tutan iğne, özellikle değişen mevsimlerde şal modelleri açısından gözde parçalarından biridir. İğneler, benzersiz görünüşleri ve dokuları sayesinde, tesettür giyim tercih eden kadınların sıklıkla tercih ettiği dış giyim alanında da kendine yer edinmiştir. Bu açıdan iğne modelleri, farklı renklerde olabilir. Bu sayede şal modeline uygun bir renkte iğne tercihi yapılabilir.

İğne Modelleri

İğne modelleri, tesettür giyim sektöründe en çok satan ürünlerden biridir. Bununla birlikte, özellikle tesettür konusunda yeniyseniz, doğru iğne tipini seçmek, şalınızı veya eşarbınızı düzgün ve doğru bir biçimde bağlamanıza yardım eder. İğnesiz şal kullanımı günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Ancak en güvenli yol her zaman iğneli şal modelleri kullanmaktır. Pek çok ülkede bulunan farklı tipteki eşarp iğneleri, mıknatıs iğnelerinden toplu iğnelere kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. İğne gerektiğinde aksesuar görevi görür. Ancak şal modelleri kullanımında iplik çekme ve delinme gibi kazalardan korumak için iki küçük noktayı bağlamada daha çok işleve sahiptir.

İğne Fiyatları

İğne seçerken eşarbın kumaş kalitesini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer satın aldığınız şal modelleri kalınsa ve mıknatıslar sabitlemeye yetmiyorsa, bir iğne de seçebilirsiniz. İğne seçerken şal cinsini ve hangi ortamda giyileceğini dikkatlice düşünmelisiniz. Günlük kullanım için iğnenin şal modelleri ile aynı veya benzer renkte olmasına dikkat edebilirsiniz. Eğer bir davete hazırlanıyorsanız şal modelleri üzerinde daha süslü bir iğne tercih edebilirsiniz. Bu açıdan iğne fiyatları modellere göre değişir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.