Ürünleri Filtrele
LOTUS PATTERN SHAWL
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Lotus Desen Şal

Lotus desen şal modelleri, hemen her mevsim şartında kreatif bir görünüm elde etmek isteyen kadınlara eşsiz bir uyum vadeder. Zamansız modanın değişmeyen deseni olan lotus, şallarda sıra dışı bir ahenkle kombinler inşa edebilme özgürlüğü sunar. Lotus deseni gündelik yaşamda kullanılmaya son derece uygun olduğu gibi özel davetlerde de etkili bir görünüm elde etmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır.

Lotus Desen Şallar

Lotus desen şal modelleri, tesettür giyim modasının özellikle son dönemde en çok tercih edilen parçalarıdır. Birçok farklı renk tonuna ev sahipliği yapabildiği gibi bu şal modelleri, farklı tasarımlarıyla da özgün kombinler inşa edilebilmesine imkan tanır. Söz konusu tasarımların çıkış noktası lotus çiçeğinin sakinliği ve sükunetidir.

Daha sakin ve hareket geçişlerinin yoğun olmadığı bir moda anlayışına sahip olan kadınlar için lotus desen şal modelleri en doğru tercih olacaktır. Ayrıca bu lotus desenli şal modelleri, modern bir görünüm elde etmek isteyenlere de ayrıcalıklı fırsatlar sunar. Kalite, şıklık, estetik ve zarafet lotus çiçeğinden hareketle lotus desenin ana hatlarını oluşturur.

Lotus Desen Şal Modelleri

Lotus desen şal modelleri, kalite ve şıklığın kesiştiği noktada eşsiz bir tasarım vadeder. Hemen her renkle uyum sağlayabilecek lotus desenler, tek renkler ile sıra dışı bir uyumluluk sunabilir. Özellikle yeşil ve kahve tonları lotus desenli şal modellerinin en kolay uyumluluk sağlayacağı renk tonlarıdır.

Tabiattan ilham alınarak tasarlanan lotus desen şal modelleri; mint, yeşil, şeftali, kahve, gül kurusu ve somon gibi oldukça soft renkleri içerir. Dolayısıyla lotus deseninin hakim olduğu şalların her mevsim ve her ortamda kolaylıkla kullanılabilmesi mümkündür. Özellikle iş yaşantısında şıklığından taviz vermek istemeyen tesettürlü kadınlar için lotus deseni, benzeri olmayan bir zarafet sunar.

Lotus Desen Şal Fiyatları

Lotus çiçeğinin tüm zarafetini ve sükunetini bünyesinde barındıran lotus desen şal modelleri, her ortamda tüm gözlerin şıklığınızın üzerinde olmasını sağlayacaktır. Geniş renk yelpazesi ve en uygun fiyatlarla lotus deseninin detaylarında kaybolmak istiyorsanız Fresh Scarfs lotus desenli şal koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.