Ürünleri Filtrele
MABELLE PATTERN
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

mabel-twil-sal.jpg (204 KB)

Mabelle Twill Şal

Mabelle Twill Şal, tesettür giyim alanında öncü olarak daima modanın kendisine hükmetmek isteyen kadınlar için özel olarak geliştirilmiş modellere ev sahipliği yapıyor. Tasarımlarıyla da oldukça dikkat çeken bu şal modelleri, kendinizi özel hissedebileceğiniz yeni bir moda anlayışı vadediyor. Modern renk tonları ve tasarımların benimsendiği tüm modellerde temel tema doğanın canlılık dolu renkleri üzerine inşa edilmiştir.

Mabelle Twill Şallar

Mabelle Twill Şallar, her mevsim tamamen mevsimin konseptine uygun özgün tarzlar geliştirebilmenize imkan tanıyacaktır. Pastel ve soft renklerin yanı sıra canlılık dolu etkileyici renk seçeneklerinin de yer aldığı Mabelle Twill Şallar, desenleriyle de ön plana çıkıyor. Özellikle tabiat temalı desenler her ortamda ışıltıyla dinamik bir yapıya sahip olmanızı sağlayacaktır.

Mabelle Twill Şal desenleri büyük ölçüde doğal renklerin ön plana çıktığı konsepte sahiptir. Etkileyici ve canlı renklerden oluşan doğal renklerin yanı sıra klasik görünümünüzü koruyarak estetik bütünlük sahibi olmanız için de Mabelle Twill Şalların özgün konseptine başvurabilirsiniz. Siyah ve soft tonlarının tercih edildiği modeller klasik tarzınızı inşa etme konusunda avantaj sağlayacaktır.

Mabelle Twill Şal Modelleri

Mabelle Twill Şal modellerinin hemen her birinde özgün tasarımlar benimsenmiştir. Tamamen size özel karakteristik bir moda anlayışı geliştirebilmeniz için son derece etkileyici bir zemin hazırlayacak olan Mabelle Şallar, konfor dolu yapısal özellikleriyle de dikkat çekicidir. Her ortamda şıklığınızı korurken konforla gündelik yaşamda var olmanız Mabelle Twill Şallarla mümkündür.

Soft yeşil, soft pembe ve şeftali gibi renklerden oluşan Mabelle Twill Şal modellerinde eğlenceli tasarımlar tercih edilmiştir. Bej, marin ve gök mavi gibi renkler kullanılarak geliştirilen tasarımlarda ise modern ve canlı çizgileri yakından gözlemleyebilirsiniz. Klasik tasarımlarından vazgeçemeyenler ise canlı desenleriyle ön plana çıkan siyah modellere yönelim gösterebilir.

Mabelle Twil Şal Fiyatları

Mabelle Twill Şallar hemen her kişisel zevk ve estetik talep için uygun nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Özel tasarımlarıyla dikkat çeken bu şal modellerinin her ortamda konforla kullanılması mümkündür. Kaliteli özellikleriyle de dikkat çeken Mabelle Twill Şal koleksiyonuna Fresh Scarfs ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.