Ürünleri Filtrele
MELINDA PATTERN
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

melinda-twil-sal.jpg (229 KB)

Melinda Twill Şal

Melinda Twill Şal, tesettür giyim için eşsiz şıklığı vadeden çok özel bir üründür. Detayları ve tasarımıyla gündelik hayat içerisinde kullanılabilen şal, özel günlerin de vazgeçilmezidir. Mat ve göz alıcı renklerle tasarlanan şallar, baharın tadını hissetmenizi sağlayacak. Birbirinden özel çiçek detayları ile süslenen şallar, çiçek bahçesini sizlere taşıyor. Kendinizi muhteşem çiçeklerin içerisinde geziniyor gibi hissedebilir, göz alıcı kombinler oluşturabilirsiniz.

Melinda Twill Şallar

Ayrıcalıklı desenlerle tasarlanan Melinda Twill şal modelleri, gün içerisinde şık ve zarif görünmek isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Sahip olduğu kumaş yapısı sayesinde yumuşak bir hissiyat yaratan şallar, çiçek desenleriyle muhteşem bir görünüm elde etmekte. Kahverengi, mor, indigo, pastel mavi, tatlı sarı, nil yeşili gibi renkler, şallar zeminini süslüyor. Zemin üzerinde yer alan ve simetrik şekilde oturtulan çiçek desenleri ise ürünlerin hareketlilik kazanmasını sağlıyor. Çiçek desenlerine hayran kadınlar için özel olarak üretilen her bir model, kendinizi enerjik hissetmenizi mümkün kılacak yapıda.

Melinda Twill Şal Modelleri

Melinda Twill şal modelleri, birbirinden nitelikli desen ve renklerin kullanılması nedeniyle sayıca oldukça fazla. Her bir ürün, göz alıcı renklerle tasarlandığı için sizlere sunulan şallarla muhteşem kombinler yapabilirsiniz. Yaz mevsimini hatırlayan detaylarıyla ön plana çıkan her bir model, çiçek desenleriyle hareketlilik kazanmıştır. Şalların her biri, sade kombinlere canlılık katan bir unsur olarak görülmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında ürünleri tercih edebilir, her mevsime uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

Melinda Twill Fiyatları

Melinda Twill şal fiyatları; kumaş yapısı, tasarım, tercih edilen renk gibi belirleyicilere göre değişkenlik gösterebilir. Fresh Scarf tarzını yansıtma konusunda oldukça başarılı olan modeller hem muhteşem kombinler yaratmakta hem de saçın efektif şekilde örtülmesini sağlamaktadır. Sahip olduğu birbirinden özel ve göz alıcı çiçek desenleriyle bahar esintisi sunan modeller, uygun fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Site üzerinde yer alan modelleri inceleyebilir, tasarım harikası ürünler arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. Modern tasarımı yansıtan ve modaya uygun detaylarla hareketlenen şallar, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındaki yerini almaya aday!m

Prepared by  T-Soft E-Commerce.