Ürünleri Filtrele
Modal İpek Eşarp
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
FRESH - MODAL İPEK EŞARP MİSTİK MAVİ
FRESH - MODAL İPEK EŞARP BUĞDAY
FRESH - MODAL İPEK EŞARP DERİN MAVİ
FRESH - MODAL İPEK EŞARP MAVİ-GRİ
FRESH - MODAL İPEK EŞARP GECE MAVISI
FRESH - MODAL İPEK EŞARP KOYU MÜRDÜM
FRESH - MODAL İPEK EŞARP ÇİKOLATA KAHVE
FRESH - MODAL İPEK EŞARP KOYU GÜL KURUSU
FRESH - MODAL İPEK EŞARP DENİZ KÖPÜĞÜ
FRESH - MODAL İPEK EŞARP MOR
FRESH - MODAL İPEK EŞARP FÜME
FRESH - MODAL İPEK EŞARP TOZLU KAHVE
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

modal eşarp.jpg (287 KB)

Modal İpek Eşarp

İpek eşarplar özellikle son dönemde tesettür modası kapsamında en çok tercih edilen eşarp modelleri arasındadır. Modal ipek eşarp modelleri ise kendilerine özgü kumaş dokusu ve doğal içerikleriyle dikkat çekicidir. Bu kumaş, konforlu bir kullanım kadar estetik bir şıklık da vadeder. Özellikle düz renk modal ipek şallarla eşsiz bir görünüm elde etmeniz son derece mümkündür. Ayrıca farklı konseptler ve kombinler inşa etmek için de modal ipek eşarpların gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi olanaklıdır.

Modal İpek Eşarplar

Modal ipek eşarplar, modern ve klasik tek renk tonlarının hakim olduğu farklı tasarımlar içerir. Hemen her kadın için sıra dışı bir görünüm elde edilmesini sağlayabilecek bu renk tonlarıyla baharın coşkusunu kutlamak ya da kış aylarının çetin soğuklarında etkili bir konuma sağlamak mümkündür.

Modal İpek Eşarp Modelleri

Farklı renk alternatiflerinin bulunduğu modal ipek eşarp modelleri, kendi tarzınıza en uygun moda anlayışınızı kolaylıkla yansıtabilmenize imkan tanır. Ten renginize uygun olarak tercih edeceğiniz modal ipek eşarplar, eşsiz bir görünüme küçük dokunuşlarla ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kombin yapabilme konusunda da modal ipek eşarpların son derece verimli parçalardan biri olduğu bilinmelidir.

Sonbahar ve ilkbahar aylarının ışıltısını modal ipek eşarp modelleri ve blazer ceketlerle derinlikli olarak hissetmeniz mümkün olduğu gibi kış aylarında bu eşarplar, kaşe kabanlarda tamamlayıcı bir parça olarak kullanılabilir. Aynı zamanda bu eşarp modellerinin yüz hatlarınızı ön plana çıkardığı da belirtilmelidir. Dolayısıyla etkileyici bir yüz görünümü ve ahenkli bir makyaj uyumu için de modal ipek eşarpların gönül rahatlığıyla tercih edilmesi olanaklıdır.

Modal İpek Eşarp Fiyatları

Farklı bağlama alternatifleri de sunan modal ipek eşarplar, yüz hatlarının ön plana çıkmasını istememeniz halinde arkadan iç bölüme doğru bağlanabilme kolaylığı sağlar. Böylelikle estetik uyumunuz sıra dışı bir şıklıkla bütünleşmiş olacaktır. Fresh Scarfs’ın modal ipek eşarp koleksiyonunu inceleyebilir ve özgün tarzınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.