Filtre
Sıralama seçin
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Modal İpek Şal

Modal ipek şalımız tesettür giyim için en çok tercih edilen ve çeşitli renkleri ile günlük ve düğün kombini tamamlayıcı olan parçalarından bir tanesidir. Şallarımız hem başa türban olarak hem de boyna fular gibi aksesuar amacıyla kullanılabilir.

İpeksi bir dokuya sahip olmakla beraber kolayca şekil alır. Uzun saatler boyunca kullanılmasına rağmen yüzünüze yapışmaz ve yüzünüzde makyaj varsa makyajı bozmayacak bir kumaşa sahiptir.

Ayrıca kolayca yıkanabilen ve ütülenebilen çok kullanışlı bir kumaşa sahiptir. Dikdörtgen şallarımız genellikle genişlik ölçüsü 80-110 cm, boy ölçüsü ise 180-210 cm aralığında değişkenlik gösterir.

Modal İpek Şal

Şal kullanmayı seven ve ipeksi dokulu şal kullanmayı hiçbir şeye değişmeye kadınlar için modal adında ipliklerden üretilir. Bu iplikler kullanımda rahatlığı sağlar.

Gündüz ve gece kullanımında rahat ve uygundur. Boyutları genellikle 75x200 cm'dir. Mükemmel dokusu ile her mevsim kullanıma uygundur. Şal modelleri tesettür kombinin en önemli parçasıdır. Günlük olarak pek çok genç kadın tesettür kombinin de eşarbın yerine modern görüntüye sahip olan şalı tercih eder.

Modal İpek Şal Modelleri

Modal ipek şallarımız sade bir kombin ile birlikte günlük olarak kullanıldığı gibi şık bir gece elbisesinin üstüne gece kombini olarak da kullanılabilir. Hem sade hem şık kombinlerde kullanılabilen ve her zevke hitap edebilen modal ipek şallarımız geometrik desenli, baskılı, marka desenli, hayvan desenli, cıvıl cıvıl çiçekleri olan veya düz renk sade modellerimiz de mevcuttur.

Diğer basit şallara oranla ipeksi bir kullanım olanağı sağlayan ve neredeyse her tesettürlü kadının birinci tercihi olan modal ipek şallarımızın çok çeşitli renk ve çeşitli desenleri mevcuttur. Şallarımızın desenlerine ve renklerine olduğu kadar kumaşlarına da özen göstermekteyiz. Firmamız yıllardır renkli ve zevkli modal şallarımızı siz değerli müşterilerimize sunabilmek adına yüksek bir özveri ile çalışıyor.

Modal İpek Şal Fiyatları

Modal şallarımızın fiyatları kumaşın kalitesine, boyutuna veya modeline göre değişkenlik gösterebilir. Bozulmayan, yaz kış kullanabileceğiniz, kullanışlı, her kombininize uyum sağlayan modal şallarımızın uygun fiyatlarına koleksiyonlar sayfamızdan ulaşılabilir.

Fresh Scarfs
Çevrimiçi
yazıyor...
Fresh Scarfs
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.