Ürünleri Filtrele
MULTI PATTERN SHAWL
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Multi Desen Şal

Multi desen şallar, tesettür giyim moda anlayışında modern görünüşleriyle dikkat çeken parçalardır. Hemen her dönem trend olan multi desenlerin tek parça renklerle ya da renk geçişinin yoğun olduğu diğer parçalarla kombinlenmesi son derece kolaydır. Ayrıca modern bir görünüm vadediyor olmaları nedeniyle de multi desenlerin farklı konseptlerde kullanıldığı gözlemlenebilir.

Multi Desen Şallar

Multi desen şallar, tüm şal modelleri arasında en dikkat çekici içeriğe sahip olan tasarımlara ev sahipliği yapar. Modern dokunuşların derinlikli olarak hissedildiği bu tasarımlar, her duruma uygun özgün bir konsept inşa edilmesine imkan tanır. Farklı alanlarda kolaylıkla kullanılabilen multi desen şal modelleri her gün yeni bir tarza sahip olabilmeniz konusunda kombin özgürlüğü vadetmektedir.

Bağlama tarzı açısından da son derece özgünlük vadeden multi desen şal modelleri, üzerine farklı konseptler inşa edilebilmeye uygunluk taşır. Geometrik, çiçekli ve düz elbiselerle gönül rahatlığıyla kombinleyebileceğiniz multi desen şalların, yaz aylarında daha soft renklerle kombinlenmesi de olanaklıdır. Ayrıca multi desen, iş yaşantısı içerisinde kreatif bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından da yaygın olarak tercih edilir.

Multi Desen Şal Modelleri

Multi desen şal modelleri özel ortamlarda kullanıma uygun olduğu gibi gündelik yaşantıda büyüleyici görünümünü korumak isteyen kadınlarında ilk tercihidir. Yapısal özellikleri nedeniyle kolaylıkla gündelik yaşam içerisinde kullanılabilen bu parçalar, eşsiz bir aura inşa etmenin kapılarını aralar.

Aynı zamanda abiyeler ve özel tasarım elbiselerle de kolaylıkla kombinlenebilen multi desen şal modelleri, düğün ve benzeri organizasyonlarda uyumlu görünüm vadeder. Somon, pembe, antrasit, indigo, gül kurusu gibi modern renklerin yanı sıra multi desenli şallar; sarı, mavi ve yeşil gibi klasik renklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Multi Desen Şal Fiyatları

Modern görünümleriyle hemen her ortamda ayırt edici nitelikleri bulunan multi desen şallar, şıklığınızı tamamlayan en önemli parça olacaktır. Gündelik yaşamdan özel davetlere kadar her alanda kullanabileceğiniz multi desen şallar için Fresh Scarfs’ın multi desen şal koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Koleksiyon içerisinde yer alan her bir parça özgün tasarımınıza renk katarak ışıldamanızı sağlayacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.