Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
Organik Pamuk Şal
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL ÇİMEN YEŞİLİ
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL GECE MAVISI
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL AÇIK VİZON
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL KÜL
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL VİOLET
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL GUL PEMBE
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL KOYU GRI
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL GÖK MAVİ
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL ORMAN YEŞİLİ
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL NİL YEŞİLİ
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL TOZLU KAHVE
Fresh Scarfs - ORGANİK PAMUK ŞAL ÇAKIL TAŞI
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.

organik-sal.jpeg (152 KB)

Organik Pamuk Şal

Tesettürlü kadınlar için, şıklığın en önemli parçaları arasında şallar gösterilebilir. Tesettür giyim, farklı renk seçimleri olan şallarla daha şık bir hale getirilebilir. Bahar havasını şallarına taşımak isteyen kadınlar, bunun için organik pamuk şalları tercih edebilir. Organik pamuk şallar için kül, şeftali, bej, koyu mavi gibi renkler tercih edilebilir. Böylece farklı renk zevkleri olanlarında seçim yapması daha kolay hale gelir.

Organik pamuk şal seçenekleri arasında çok fazla seçenek vardır. Organik kumaşlarla elde edilmesinden dolayı insanların vücuduna zarar vermez. Bu da çok fazla tercih edilmesinin nedenlerindendir. 

Her mevsim tercih edilebilen ürünlerimiz sayesinde, siz de konforunuzu sürekli olarak sağlayabilirsiniz. Fiyat seçeneğimiz tek fiyat üzerinden olsa dahi, daha fazla alımlarda indirim uygulanır. Bu da daha fazla şalı daha uygun fiyatlara alabilme imkânı tanır. Renk ve fiyat filtrelemesi gerçekleştirerek sizde aradığınız organik pamuk şallara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Organik Pamuk Şal Modelleri

Şal modelleri içerisinde seçim yapmakta zorlanan kişiler, seçimlerini organik şallardan yana yapabilir. Ürünlerimiz kaliteli kumaş içerikleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle yaz aylarında daha ince şal modelleri tercih edilir. Organik şal modelleri her mevsime uygun oldukları için sıcakta da rahatsızlık vermezler.

Organik Pamuk Şal Fiyatları

Penye ya da ipek şallar tesettür giyimli kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Fiyat olarak oldukça uygun olarak satışa sunulmaktadır, kullanım açısından her zaman için, organik pamuk şallar avantaj sağlar. Organik pamuk şallara 3 ya da daha fazla alım yapıldığında fiyat indirimi de alabilirsiniz. 

Siyah ya da lacivert renkler kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Bunun nedeni ürünlerin daha kolay kombinlenebilir olmasından kaynaklanır. Fakat diğer renk seçimlerinin kombinleri de başarılı olarak yapılırsa, çok güzel sonuçlar elde edilebilir. Şeftali ya da haki renklerdeki organik pamuk şal modelleri, krem ya da beyaz tonlarla kullanılabilir. Böylece hem sade hem de şık bir görünüm elde edebilmek mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.