Filtre
Sıralama seçin
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Pamuk Keten Şal

Tesettürlü kadınların dolaplarının en önemli parçalarından biri şal eşarplardır. Son zamanlarda kadınlar tarafından daha çok tercih edilem çeşitli şal modelleri günümüzde oldukça popüler oldu. Tülbentten daha çok tercih edilme sebebi modern ve kibar durmasıdır.

Pamuk Keten Şal

Şalların birçok çeşidi mevcuttur kişinin zevkine göre uygun mağaza ya da butiklerde bulunması mümkündür. Tesettür giyim haricinde de tercih edilen şallar kıyafetin üzerini tamamlamak için de kombinlenir. Günlük hayatınızda, ofiste ve abiye giyimde şıklık yaratmak için kullanılabilen eşarp şallardan biri pamuk keten şallardır.

Pamuk Keten Şal Modelleri

Pamuk keten şal modelleri kişinin zevkine göre değişir. Birçok çeşitte ve modelde pamuk keten şal eşarp modellerimiz sitemizde mevcuttur. Sitemizde çeşitli renklerde pamuk keten şal modellerimizden zevkinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan keten kumaş şallar rahat kullanım sağlar ve size şıklık katar. Rahatlık ve şıklık arayan tesettürlü kadınların tercihlerinden biri de pamuk keten şal modelleridir. Bu modeller özellikle geniş renk seçenekleriyle sitemizde yer alır. Sipariş ettiğiniz pamuk keten şal modelleri en kısa süre içerinde kapınıza teslim edilecektir. Çeşitli şal eşarp modellerinizle şıklığınıza şıklık katarken rahatlığınızdan da ödün vermezsiniz.

Pamuk Keten Şal Fiyatları

Pamuklu keten şal fiyatlarımız oldukça uygundur. Her kişinin bütçesine uyum sağlayacak fiyatlandırma yapılır. Fiyatların değişiklik göstermesi şalların modellerinden kaynaklanır. Fiyat listesini kullanılan kumaşın kalitesine göre belirlenir. Şal modellerimizin fiyatları oldukça uygundur. Toplam fiyatı 200 TLnin üzerindeki şal eşarp siparişlerinizde kargo bedava seçeneğimiz mevcuttur.

Keten şallar genellikle yaz aylarında tercih edilir. Bahar havasına uyum sağlayan şallarımız uçuş uçuş bir yapıya sahiptir. Her kıyafete uyum sağlayacak renklerimiz mevcuttur. Rahatça kombinleyebileceğiniz çeşit çeşit pamuk keten şal modellerimiz mevcuttur. Sitemizde özenle hazırlanmış uygun ve özenle fotoğrafı çekilmiş şallarımız oldukça dikkat çekici ve ön plandadır. Şık ve kaliteli şallarımızı sitemizden inceleyip uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.