Ürünleri Filtrele
İç Tülbent & Topuz Tokası
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
Fresh Scarfs - PAMUKLU İÇ TÜLBENT SİYAH
Fresh Scarfs - TOPUZ TOKASI STANDART
Fresh Scarfs - PAMUKLU İÇ TÜLBENT BEYAZ
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Pamuklu İç Tülbent

Yumuşak dokulu bir kumaştan yapılmış pamuklu iç tülbent tüm saçı kaplar. Bu sayede tesettür giyim için önem arz eden şal modellerinin kaymasını önler. Pamuklu iç tülbent modelleri, farklı tasarım özelliklerine bir şekilde sunulmaktadır. Tesettür giyim açısından genel olarak tercih edilen renk siyahtır. Ancak birkaç renk seçeneği de vardır. Günlük kullanım için tasarlanan tülbentler, yumuşak pamuklu kumaşlardan yapılmıştır. Bu açıdan pamuklu iç tülbent, şal modelleri altına veya tek başına kullanım için uygundur.

Pamuklu İç Tülbentler

Pratik bir kullanım sunan tülbentler pamuklu, saten ve dantel gibi çeşitli seçenekleri mevcuttur. Pamuklu iç tülbentler ise tesettür giyim sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu ürünler saçları düzleştirmekle kalmaz, aynı zamanda şal modellerinin kaymasını da önlemeye yardımcı olur. Yüksek nefes alan gözenekli kumaşlardan oluşan pamuklu iç tülbentler hiçbir şekilde terletmez. Ancak bunun için şalın doğru şekilde takılmasından emin olmak gerekir. Her yaştan insan için uygun olan pamuklu iç tülbentler sayesinde gün boyu rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Bu sayede şal modelleri tercihinize uygun olan bir iç tülbent de seçebilirsiniz.

Pamuklu İç Tülbent Modelleri

Yumuşak kumaşlardan yapılan pamuklu iç tülbent modelleri, tesettür giyim tarzının en önemli parçalarından biri olarak kabul edilir. Bu ürünler, saçların şal modelleri altından görünmesini veya kaymasını önler. Farklı iç tülbent türleri farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Çoğu durumda siyah tercih edilir ancak bazı açık tonlara da rastlanır. Bu açıdan ister şal modellerine uygun isterseniz de her renge uygun bir pamuklu iç tülbent seçebilirsiniz.

Pamuklu İç Tülbent Fiyatları

Pamuklu iç tülbent fiyatları kumaşın kalitesine ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Bu açıdan siyah rengin yanı sıra beyaz pamuklu iç tülbent de tesettür giyim açısından sıklıkla tercih edilir. Böylelikle günlük kullanıma uygun bir pamuklu iç tülbent rengi ile şal modelleri kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, sevdikleriniz için de güzel bir hediye olacaktır. Çünkü pamuklu iç tülbent takmak saçınızı tüm gün temiz tutar. Bunun yanı sıra taktığınız şalın da kaymasını önler ve rahat bir kullanım sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.