Ürünleri Filtrele
PEARL PATTERN
No products in category you selected
Filter
No products in category you selected

inci-twill-sal.jpg (237 KB)

İnci Twill Şal

İnci Twill şal hem çiçek hem de yaprak desenleriyle oluşturulmuş çok özel ürünleri bünyesinde barındırıyor. Fresh Scarf tarzını yansıtan modeller, moda dünyasına yeni bir soluk katacak nitelikte. Gece mavisi, lavanta gibi açık renkler, ürünlerin zemininde kullanıldığı için her bir şal modeli sadeliğin vücuda gelmiş hali gibi! Ayrıca zemin üzerinde yer alan ve muntazam şekilde zemine oturtulan desenler, modellerin canlılık kazanmasını mümkün kılmakta. Sizler için özel olarak tasarlanan şal modellerinden birini tercih ederek moda dünyasına uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

İnci Twill Şallar

Tesettür giyim için vazgeçilmezler arasında yer alan İnci Twill şal modelleri hem tarzı hem de işleviyle ön plana çıkmakta. Yumuşacık bir hissiyata sahip olan şallar, her mevsim kullanılabilecek özelliklere sahip. Nem transferine izin veren yapıları; kışın muhteşem bir sıcaklık, yazın ise ihtiyaç duyulan ferahlığı sağlıyor. Ayrıca ürünlerin tasarımları da göz alıcı nitelikte. Her bir ürün, farklı renklerin bir araya geldiği bir çiçek bahçesini andırıyor. Bahçedeki en özel çiçekler, modellerin zeminine şekilde konduğu için her mevsim bahar tadında yaşanabiliyor. Sizler de çiçek bahçesinin gözde şallarından herhangi birini alabilir, bu modellerle şık ve zarif kombinler oluşturabilirsiniz.

İnci Twill Şal Modelleri

Simetrik oturtulan çiçek ve yaprak desenleriyle İnci Twill şal modelleri, tarzını yansıtmak isteyen kadınlara sunulmakta. Genel olarak modellerde yaprak desenlerinin ağırlıkta olduğu görülüyor. Bu sayede her bir üründe yeşil renk hâkim olduğu için modellerle gün içerisinde kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Asil ve göz alıcı kombinler oluşturmak için ise siyah rengin zeminde kullanıldığı modeli seçebilir, davetlerde tarzını ön plana çıkarabilirsiniz.

İnci Twill Şal Fiyatları

Her bir detayıyla “Ben de varım!” diyen kadınlar için ideal şal modelleri arasında yer alan İnci Twill şal modelleri, Fresh Scarfs tarzını ve inceliğini yansıtmaktadır. Nitelikli ve kullanışlı şallar, gündelik hayatta vazgeçilmezleriniz arasında yer almaya aday! Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiklerinizi satın alarak zarif kombinler oluşturabilirsiniz. Moda dünyasından kopmadan tarzınıza uygun kombinler oluşturmak istiyorsanız bu şallar tam da size göre!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.