YAKINDA

RAMİ VİSKON ŞAL METALİK GRİ

RAMİ VİSKON ŞAL METALİK GRİ METALİK GRİ
300,00 TL
RENK SEÇİNİZ: METALİK GRİ
Tüm Renkleri Gör
  Rami Şal Koleksiyonu, içeriğinde kullanılan viskon ve rami iplikler sayesinde rüzgarı saçınızda hissettirecek kadar hafiftir.Yaz ayları için ideal olmakla birlikte kumaşı 4 mevsim kullanım için uygundur.Kumaşı Viskon ve RRami Şal Koleksiyonu, içeriğinde kullanılan viskon ve rami iplikler sayesinde rüzgarı saçınızda hissettirecek kadar hafiftir.Yaz ayları için ideal olmakla birlikte kumaşı 4 mevsim kullanım için uygundur.Kumaşı Viskon ve Rami karışımlıdır.Soft ve yumuşak bir dokusu vardır.Açık renklerde iç gösterebilir.

  *Ürün doğal organik boyalar ile boyandığı için ilk kullanım öncesinde mutlaka elde ılık su ile deterjan, sabun vb kullanmadan yıkama yapınız. Koyu renk ürünlerde boya vermesi mümkündür.

  Düşük ısıda ütüleyiniz.Ürün ölçüleri 75*200 cm'dirami karışımlıdır.Soft ve yumuşak bir dokusu vardır.Açık renklerde iç gösterebilir.*Ürün doğal organik boyalar ile boyandığı için ilk kullanım öncesinde mutlaka elde ılık su ile deterjan, sabun vb kullanmadan yıkama yapınız. Koyu renk ürünlerde boya vermesi mümkündür.Düşük ısıda ütüleyiniz.Ürün ölçüleri 75*200 cm'dir
  • Yıkama Talimatı
  • Ürün Yorumları
  Sizden Gelenler
  Tarzınızı paylaşın ve insanların Fresh Scarfs'ın favorilerini nasıl kombinlediklerine bakın. freshscarfs.com'da fotoğraflarınızın yer alması için @freshscarfs ve #freshstyle şeklinde etiketleyin.
  RAMİ VİSKON ŞAL METALİK GRİ Ürüne Geri Dön Ürünün Diğer Renkleri
   RAMİ VİSKON ŞAL METALİK GRİ Ürüne Geri Dön Ürün Yorumları
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.