Artboard 1 (2).png (530 KB)

Siyah Abiye Üstüne Ne Renk Şal Gider?

Siyah Abiye Üstüne Ne Renk Şal Gider?

Siyah, asaletin ve ihtişamın rengi olarak kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Davet, doğum günü partisi, akşam yemeği, düğün, nişan gibi özel günlerin yanı sıra ofis hayatı ve gündelik yaşamda da kadınların vazgeçilmez hit renklerinden biridir. Özel günler dendiğinde akla gelen kıyafetlerden biri ise, hiç şüphesiz, siyah abiyedir. 

Siyah abiye ile en güzel ve en uyumlu renk bütünlüğü oluşturmak isteyenlerin ideal şal rengini seçmesi gerekir. Öte yandan ayakkabıdan takıya kadar pek çok unsurun siyah abiye ve şal ile bütünleşmesi mühimdir. Özel günlerin en ön sıralarında yer alan siyah abiye, ideal şal rengi ile kombinlendiği takdirde muhteşem bir bütünlük sağlanabilir. Peki, siyah abiye üstüne ne renk şal gider?

Siyah ile Uyumlu Renkler 

Siyah ile uyum sağlayacak renk alternatifi oldukça fazladır. Ancak bu renkler siyah kıyafetin tarzına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, sportif siyah kıyafetler ile hemen hemen her renk uyumlu olurken daha şık ve klasik siyah parçalar ile kısıtlı renkler uyumlu olabilmektedir. Siyah abiye ile zümrüt yeşili, bordo, siyah, gümüş, gri, füme ve hardal gibi ağır renkler uyum sağlar. 

Siyah sportif kıyafetlerle ise pudra, toz pembe, pembe, yeşil, mavi gibi daha pek çok canlı ve koyu renkler uyumlu olur. O nedenle kıyafetin tarzına ve detaylarına bakılarak uyumlu renge karar verilmesi doğru olur. “Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” sorusuna yanıt arayanlar, bahsi geçen renkler arasından seçim yapabilirler. 

Siyah Abiye Üstüne Ne Renk Şal Gider?

MODAL İPEK EŞARP AÇIK GRİ ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siyah Abiye ve Şal Kombin Önerileri 

Siyah abiye, özel günlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Bu parçanın ağırlığını ve zarafetini yansıtabilmek için şal başta olmak üzere birçok parçayı uygun seçmek gerekir. Aksi durumda abiyenin görünümü perdelenerek şıklıktan uzaklaşılabilir. O nedenle siyah abiye üzerine hitap eden şal tasarım ve renklerinden seçilmesi büyük önem taşır. Peki, siyah abiye üstüne ne renk şal gider?

Siyah Abiye Üzerine Siyah Şal Kombini 

Zerafetin ve şıklığın yolu, şüphesiz ki siyah abiye giymekten geçer. Akşam yemeği, düğün, nişan, parti gibi daha pek çok özel günde giyilen abiye üzerine siyah şal tercih edilerek bir bütünlük sağlanabilir. Siyah şalın, siyah abiyenin kumaşına yakın tercih edilmesi, görünümü bir ileri noktaya taşıyabilir. Örneğin, parlak ve ihtişamlı kumaştan elde edilen siyah abiye üzerine siyah ipek veya janjan şal takılabilir. Bu sayede, “Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” diye merak eden kadınlar, siyah şal yaparak şık bir görünüme ulaşabilirler. 

Siyah Abiye Üzerine Beyaz Şal Kombini 

Doğum günü partisi, akşam yemeği, havuz başı daveti gibi özel günlerde siyah abiye üzerine beyaz şal takılarak spor şık bir görünüm elde edilebilir. Bu noktada abiyenin üzerinde gümüş, beyaz veya füme detayların olduğundan emin olmak gerekir. Düz siyah bir abiye giyiliyor ise beyaz şal yerine ekru veya krem rengi ipek şal takılması önerilir. Ancak üzerinde renkli detayları bulunan bir abiyeye beyaz şal hitap eder. 

Siyah Abiye Üzerine Bordo Şal Kombini 

Siyah abiye üzerine tercih edilen olmazsa olmaz bir renk varsa o da şüphesiz ki bordodur. Ağır ve ihtişamlı bir renk olan bordo, siyah abiyeyle bütünleşerek stile stil katar. Eğer, “Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” konusu düşünülürken ağır ve gösterişli bir renk aranıyorsa doğrudan bordoya yönelmek gerekir. Ardından siyah stiletto, siyah mini portföy çanta ve minimal takılar ile kombin tamamlanabilir. 

Siyah Abiye Üzerine Füme ve Gri Şal Kombini 

“Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” sorusuna bir yanıt da füme ve gri renkleridir. Gri ve füme, ağır renkler olarak siyah abiye ile bütünleşir. Bu sayede ortaya hem şık hem de gösterişli bir kombin çıkmış olur. Bahsi geçen renklere hafif ışıltı ve hareketlilik katmak için de minimal takı, saat ve gösterişli çantalardan tercih edilebilir. Siyah stiletto yardımıyla da kombin tamamlanabilir. 

Siyah Abiye Üzerine Zümrüt Yeşili Şal Kombini 

Siyah abiye üzerine hafif renk ve ışıltı katmak isteyenler, zümrüt yeşili şala yönelebilirler. İpek başta olmak üzere parlak ve canlı kumaşlardan elde edilen şallar, siyah abiye ile bütünleşerek son derece şık durur. Hatta özel bağlama yöntemleri kullanıldığında baştan aşağıya bir ihtişam yaratılabilir. Gold veya gümüş takıların yanı sıra mini portföy çanta ve tek bantlı topuklu ayakkabı ile kombin eşsiz şıklığa kovuşturulabilir. “Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” diye merak edenler, zümrüt yeşili şal takarak en şık kombinleri elde edebileceklerdir.

Siyah Abiye Üzerine Zümrüt Yeşili Şal Kombini

ZEBRA DESEN ŞAL ŞEFTALI ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siyah Abiye İçin Şal Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

“Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” sorusuna detaylı yanıt verildikten sonra şal seçimi konusunu göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle siyah abiye ile aynı forma, yapıya ve duruşa sahip olan bir kumaşın tercih edilmesi gerekir. Örneğin, saten veya ipek kumaştan elde edilen siyah abiye üzerine ipek şal, janjan şal veya şifon şal tercih edilebilir. Keten veya pamuk kumaştan elde edilen abiyelerin üzerine ise Medine ipeği şal modelleri uygun olur. 

Siyah abiye üzerine çok açık ve boğuk renklere sahip şalların alınmaması gerekir. Daha ağır ve ihtişamlı renkler, abiye ile bütünleşerek stili bir adım öteye taşır. O nedenle siyah şal başta olmak üzere gri, füme, bordo, zümrüt yeşili, hardal, gold, gümüş gibi renklerden tercih edilebilir. Eğer spor şık bir siyah abiye kombini yapılacaksa daha renkli şal modellerine yönelmek gerekir. Örneğin, beyaz taşları veya detayları bulunan bir abiye üzerine ekru ipek şal tercih edilebilir.

Siyah Abiyeye Uygun Şal Modelleri Nereden Bulunur?

Siyah abiyeye uygun geniş renk, tasarım ve özellik skalasındaki şal modelleri Fresh Scarfs kalitesiyle sizlere sunulur. Her tarza ve bedene hitap eden bu ürünler, her abiye tasarımını da tamamlayıcı niteliktedir. Fresh Scarfs bünyesinde satışa sunulan kumaş türleri arasında ipek, Medine ipeği, janjan, bambu, bürümcük şal gibi daha pek çok alternatif vardır. Bu demek oluyor ki her siyah abiye kumaşına ve tarzına uygun bir şal kumaşı var! O nedenle, “Siyah abiye üstüne ne renk şal gider?” diye merak edenler, en başta Fresh Scarfs şal modellerine göz gezdirebilirler. 

Önceki yazımıza https://www.freshscarfs.com/medine-ipegi-kumasi-ozellikleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Blog Başlığı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.