Filtre
Sıralama seçin
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.

twil-sal-ana-kategori.jpg (222 KB)

Twill Şal

Twill Şal, modern görünümlü çizgileriyle dikkat çeken şal modellerindendir. Canlı dokuları ve estetik çizgileriyle fark yaratan Twill Şallar, özellikle genç kadınlar için farklı kombinler geliştirebilme özgürlüğü sunar. Modern çizgilerin ön plana çıktığı hemen her parçayla eşsiz bir uyum kurabilen Twill Şallar, yılın her mevsiminde kullanılmaya da uygundur. Ayrıca Twill şalların bir diğer önemli avantajı da farklı bağlama alternatifi sunuyor olmasıdır.

Twill Şallar

Twill Şallar, fark renk tonlarına ev sahipliği yapıyor olsa da büyük oranda açık ve canlı renk tonları tercih edilir. Baharın gelişinin getirdiği coşkuyu derinlikli olarak hissedebileceğiniz twill şal modelleri bulunduğu gibi yılın diğer mevsimleri için de desen ve renk alternatifleri bulunmaktadır. Sonbahar ve kış koleksiyonlarında daha mat renklerin ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

Her ne kadar twill şal modelleri kapsamında sonbahar ve kış aylarında mat renkler üzerine dizayn edilmiş tasarımlar ön plana çıkıyor olsa da görünüm bakımından oldukça canlılık vadederler. Özellikle; lila, lavanta, mint, mavi ve açık yeşil gibi renk tonlarının geçiş ayları için twill şallarda oldukça dikkat çekici renkler olduğu söylenebilir.

Twill Şal Modelleri

Twill şal modelleri, modern görünümünü koruyarak tesettür giyim de öncü olmak isteyen kadınların ilk tercihlerindendir. Tamamen modern çizgilerin ön plana çıktığı tasarımları bulunan tüm modeller aynı zamanda özgün desenlere de ev sahipliği yapar. Dolayısıyla şal modelleri arasında tercihte bulunurken modern görünüm inşa etmek isteyenler twill şallara yönelim gösterebilir.

Son derece geniş yelpazeli desen, renk ve tasarım olanağı vadeden twill şallar, kombin yapabilme konusunda da sıra dışı bir özgürlük sunar. İş yaşamından gündelik yaşama, özel davetlerden sıradan anlara kadar yaşamın her alanında Twill Şalların estetik uyumundan yararlanarak etkileyici kombinler geliştirmeniz mümkündür.

Twill Şal Fiyatları

Twill şal fiyatları, kaliteyi yakından hissetmek isteyenler için oldukça düşük maliyetlidir. Diğer şal modellerine göre estetik etkisi son derece yüksek olan Twill şalların fiyatları aynı oranda düşüktür. Fresh Scarfs twill şallar kreasyonunu yakından inceleyerek kalite ve benzersiz şıklığı aynı anda yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

Fresh Scarfs
Çevrimiçi
yazıyor...
Fresh Scarfs
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.