Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Zikzak Desen Şal

Zikzak desen şal, kendinden desenli şal gruplarından bir tanesidir. Muhteşem bir görünüm için tercih edilen bu tür şallar, her mevsim kullanılabilmeye uygundur. Titiz bir tasarım sonucu üretilen ve sizlere sunulan şallar, çok özel kombinlerin oluşturulmasına da destek oluyor. Zikzak desen şal modelleri, göz alıcı renklerle tasarlandığı için her ortam için yapılacak kombinlerde kullanılabilir. Sade ve bir o kadar da hareketli bir kombin istiyorsanız zikzak desenli şallar tam da size göre!

Zikzak Desen Şallar

Birbirinden özel ve kullanışlı zikzak desenli şallar, tesettür giyim içerisinde özel bir yere sahip. Kadınların kendilerini çok özel hissetmelerini mümkün kılan şallar, başın çok estetik bir şekilde örtülmesini sağlıyor. Moda dünyasının çok özel tasarımları olarak ön plana çıkan bu tür şallar, her kombinde tamamlayıcı olarak kullanılabiliyor.

Kış aylarında kiremit rengi kabanlarınızla sizlere sunulan şalları kullanabilirsiniz. Özellikle hardal renkli şallar, tasarımlarıyla göz dolduran kabanlarla muhteşem bir uyum yakalıyor. İnce kumaşı sayesinde sıcak aylarda da kullanılabilen şallar, ferah kombinlerin oluşturulmasını sağlıyor. Her mevsim için uygun şalları tercih ederek tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Zikzak Desen Şal Modelleri

Zikzak desenli şallar, pek çok modele sahiptir ve bu modellerin her biri sizlere çok özel şekilde sunulmaktadır. Mat renklerle tasarlanan şallar, pamuk ve polyester kumaşlarının karışımından üretilmiştir. Kendinden zikzak dokumalı şallar, moda dünyasında vazgeçilmez arasında yer alıyor. Bu tür dokumalarla tasarlanan şalları her ortamda kullanabilir, feminen bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Zikzak Desen Şal Fiyatları

Şalların her biri, sahip oldukları desenler ve özellikler nedeniyle birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Fresh Scarfs tarzını yansıtan ve çok özel detaylarla hareketlilik kazanan şallar, özel günlerde kullanılabildiği gibi arkadaş buluşmalarında da tercih edilebiliyor. Pamuksu dokusu sayesinde başta herhangi bir ağırlığa neden olmayan şallar, her mevsim kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Tasarımı sayesinde şalın ön kısmını dik ya da yuvarlak bir şekilde kullanabilir, istediğiniz şekilleri oluşturabilirsiniz. Sizlere çok özel fiyatlarla sunulan ve Fresh Scarfs ayrıcalığına sahip olan şalları kullanarak estetik ve şık kombinler tasarlayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.