Eşarbınızda Özel Hissettirecek Aksesuarlar

Eşarbınızda Özel Hissettirecek Aksesuarlar

Eşarplar, tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez parçaların başında gelir. Piyasada yüzlerce renk ve desende eşarp modeli mevcuttur. Günlük kullanım, iş hayatı ve özel günler için bu çeşitlilik oldukça önemlidir. Bu sayede tesettürlü kadınlar kombinlerini daha kolay tamamlayabilir. Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar ile birlikte siz de tarzınızı daha iyi yansıtabilirsiniz!

Eşarplar birçok çeşidi, farklı bağlama stilleri ve üstlerinde kullanılan aksesuarları ile oldukça dikkat çeker. Bunlar, tarz sahibi kadınlara daha kusursuz bir görünüm kazandırır. Tesettürlü kadınlar büyük bir özenle eşarbını bağlayarak güne hazırlanır. Gün boyu hareket, hava durumu ve birçok faktörden dolayı eşarplar bozulur. Bu ürünleri yeni kullanmaya başlayan hanımlar da el alışkanlığı kazanana kadar istediği modeli yapmakta zorlanır. En değerli parçanızın daha düzenli olması için eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar kullanabilirsiniz. Aksesuar kullanımı ile şıklığınızı garanti altına alabilir ve ürün kalitesini artırabilirsiniz. İğneler sayesinde de eşarbınızı sabitleyebilirsiniz. Böylece gün içerisinde oluşabilecek bozulmaları önleyebilirsiniz.

Eşarp Aksesuarları

Tesettür modasının ayrılmaz parçası olan eşarplar, son yıllarda en çok gelişen tekstil ürünlerinin başında geliyor. Yüksek renk skalası ve farklı bağlama stilleri ile kadınların bütün kıyafetlerine uyum sağlıyor. Kombinlerinizi zenginleştirmek için de eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Böylece tarzınızı daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz. Eşarp aksesuarları geleneksel başörtülere modern bir görünüm de kazandırır. Aynı zamanda bu ürünler, eşarbınızın daha kolay ve düzenli kullanılmasına yardımcı olur.

Farklı biçimlerde eşarp ve şal aksesuarları karşımıza çıkar. Bazı ürünler saçların görünmesini ve eşarbın kaymasını engeller. Bazı aksesuarlar ise eşarp üstüne takılır ve göze hoş görünür. Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar günlük kullanıma uygun olabileceği gibi davetlere özel farklı tasarımlar da mevcuttur. Aynı zamanda hoş bir hediye seçeneği olarak da eşarp aksesuarları düşünülebilir. Sevdiklerinize tasarım ürünler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Eşarp aksesuarları ve detayları ise sırasıyla şunlardır:

Her Zaman Popüler: Topuz Tokası

Saça şekil vermek için birçok farklı aksesuar ve toka seçeneği vardır. Kadınların en sevdiği saç modeli olan topuzu yapmak, topuz tokası ile artık çok daha kolay! Kuaföre gerek kalmadan dakikalar içinde özenli bir topuz modeline sahip olmak mümkün hale geldi. Topuz tokası, tesettür giyimde ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü eşarbınızı daha düzgün ve kusursuz görünmesini mümkün hale getiren en önemli aksesuar, topuz tokalarıdır. Özellikle saçın görünmesini engeller ve derli toplu durmasını sağlayarak terleme sorunun ortadan kaldırır. Fresh Scarfs topuz tokası her saç tipine hitap eder ve eşarba estetik bir görünüm katarak daha şık görünmesine yardımcı olur.

Eşarbınızda Özel Hissettirecek Aksesuarlar

Standart topuz tokası ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

·         Topuz Tokası Nasıl Kullanılır?

Topuz tokası kullanımı, daha önce hiç kullanmayan ya da başörtü kullanmaya yeni başlayan hanımlar tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. Öncelikle saçlar herhangi bir lastik toka ile bağlanır. Ardından topuz tokası saça takılır. Bone ile topuz tokası örtülür. Böylece eşarp ve şal için başın arkasında kabarık biçim oluşturulur. Son olarak eşarp, bonenin üstüne kapatılır. Bu sayede saatlerce uğraşmadan sağlam ve şık duran modeller kolayca yapılır. Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar arasında topuz tokası, özellikle eşarbın saçlardan kayarak açılmasını engellediği için sıklıkla tercih edilir.

Tesettür Giyimin Olmazsa Olmazı: Bone

Günümüzde sıklıkla kullanılan boneler, tesettür modasının pratik parçaları arasında yer alır. Bone, farklı kombinler oluşturmak isteyen kadınların şıklığını garanti altına alır. Fresh Scarfs modelleri arasında bulunan boneler, estetik ve kaliteli kumaşları sayesinde terleme yapmadan rahat bir kullanım sunar. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri sayesinde eşarplarınız ile uyum içinde şıklığınızı tamamlar. Özellikle ev ortamı için oldukça uygun olan dikişsiz bone çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Boneler hem saçların görünmesine engel olur hem de eşarp veya şalın kaymaması için oldukça etkilidir. Bu yüzden tesettür giyim için oldukça önemlidir. Boneler çok kolay bir şekilde takılıp çıkarılır. Eşarbın içinde kullanılan bonelerin bazı modelleri tek başına da takılabilir.

·         Bone Nasıl Seçilir?

Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar arasında boneler ayrı bir öneme sahiptir. Tesettür giyimde, bone kullanımının asıl amacı, eşarbın kaymasını engellemektir. Bone seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, eşarp ile uyumudur. Bu yüzden kumaş seçimini doğru yapmak gerekir. En çok önerilen kumaş türü ise pamuktur. Pamuklu bone modelleri eşarbın kaymasını engeller. Aynı zamanda her mevsim rahat bir kullanım sunar.

Eşarbınızda Özel Hissettirecek Aksesuarlar

Fileli Dikişsiz Düz Bone Lacivert ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.                                                  

Gizli Kahraman: İğneler

Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar arasında en kullanışlı ürünler iğnelerdir. Eşarp ve şalların kaymasını engellemek için iğneler kullanılır. Böylece şık görünüm daima korunur. Başörtü iğnelerinin birçok çeşidi vardır. Klasik iğneleri kullanırken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü iğneleme işlemi düzgün yapılmadığı taktirde eşarp kısa sürede yıpranır ve kullanılamaz hale gelir. Klasik iğne kullanmak isteyen kadınlar için toplu iğneler mevcuttur. Çoklu halde satılan bu iğneler, eşarbı uzun yıllar kullanmayı mümkün hale getirir. Eşarp rengiyle uyumlu olması için, renkli tepeleri bulunan modeller tercih edilebilir.

·         Eşarp İğnesi Nasıl Olmalı?

İğnelerin doğru seçimi, eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar arasında dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Eşarp ya da şal için kullanılacak iğnelerin ne çok kalın ne de çok ince olması gerekir. Kalın iğneler eşarpların zaman içinde zarar görmesine neden olabilir. İnce iğneler ise sabitleme konusunda size zorluk çıkarabilir. Toplu iğneler yerine, kıskaçlı veya mıknatıslı iğneler gibi eşarp ve şallar için özel olarak üretilen ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Çünkü klasik iğneler eşarpları deldiği için yıpranmasına neden olabilir. Hatta teninize batarak canınızı yakabilir. Tesettür giyim için üretilen mıknatıslı iğneleri kullanmak, bu problemleri ortadan kaldırır. Bu mıknatıslı iğneler çift olarak kullanıma sunulur. Güçlü bir şekilde birbirine tutunan bu ürünler kolay kolay ayrılmaz. Eşarp bağlamak için ideal ve güvenli bir yöntemdir. Şık tasarımlar sunun Fresh Scarfs mıknatıslı iğnelerle kombinlerinize ışıltı katabilirsiniz.

Özel Günlerin Tercihi: Taç

Düğün, nişan gibi özel günler için göz alıcı detaylar çok önemlidir. Eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar bu detayların başında gelir. Böylesine özel günlerde baştan aşağıya uyum içinde olmak gerekir. Hatta düğün konsepti ve damatlıkla bile uyumlu olmak çok önemlidir. Hayatınızın belki de en önemli anlarından biri olan evlilik günü için özel bir taç seçimi yapmak gerekir. Zarif bir gelinliğe eşlik eden bu taçların seçimi çok önemlidir. Bu özel günü daha da anlamlı kılacaktır.

·         Taç Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür giyim modasını benimsemiş kadınlar için düğünlerinde kullanabilecekleri birçok aksesuar vardır. Farklı tasarımlar sunan taç modelleri de bunlardan biridir. Başörtülerinizi daha şık ve zarif bir hale getirmek için gelin saç aksesuarları kullanılır. Farklı şekil ve renklerde birçok çeşidi bulunan taç modellerini özenli bir şekilde seçmek gerekir. Öncelikli olarak eşarp veya duvak modelini göz önünde bulundurarak taç aksesuarı tercih edilmelidir. Günümüzde tesettürlü kadınlar için özel olarak yapılan birçok gelin başı modeli vardır. Gelin başına uygun seçilen taç aksesuarı, zarif bir gelinliği kusursuz şekilde tamamlar.

Bu özel gününüz için eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da gelinliktir. Gelinlik modellerinde yıllar içinde bir değişim yaşandı. Günümüzde genellikle rahatlığın ve şıklığın bir arada bulunduğu zarif, abartısız, sade bir görünüm sergileyen gelinlikler revaçta. Böyle bir gelinlik tercihi yaptıysanız, taç modelleri için ince alternatiflere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Bunun dışında yüz tipi, damatlık ve diğer pek çok detayı da göz önünde bulundurarak seçim yapılmalıdır. İnce bir ip üzerine dizilmiş küçük çiçek veya taşlar, tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır.

Bu yazımızda sizlere eşarbınızda özel hissettirecek aksesuarlar konusundan bahsettik. Bir önceki yazımıza https://www.freshscarfs.com/esarbin-kaymamasi-icin-ne-yapilmali linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Blog Başlığı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.