Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
Daisy Ekose Desen
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ekose-desen.jpg (147 KB)

Daisy Ekose Desen Eşarp

Ekose desen, özellikle şallarda muhteşem bir görünüm sergilemekte. Düşey ya da yatay çizgilerin kesişmesiyle oluşan bu desen, farklı renklerden meydana gelebilmekte. Daisy Ekose Desen eşarp, özellikle kış aylarında sımsıcak kombinler için ayrıcalıklı eşarp modellerinden bir tanesi. Ekose desenin büyüsüne sahip olan bu model, hayatın her alanında göz alıcı görünüm sergilenmesi için en ideal seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor. Tesettür giyim kapsamında bulunan eşarp modelleriyle kendinizi muhteşem hissedebilirsiniz.

Daisy Ekose Desen Eşarplar

Eşarplar içerisinde kalitesi ve şıklığı ile ilgileri üzerine çeken Daisy Ekose Desen eşarp modelleri, ayrıcalıklı renkleri bünyesinde barındırıyor. Özel günlerde ya da gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilen bu eşarplar, ipeğin konforuyla kullanım kolaylığı sağlıyor. İçerisinde minik papatyalar bulunan ekose desen, yaz aylarında da muhteşem kombinlere kapı aralıyor. Şık ve zarif bir tunikle uyum sağlayabilen eşarp modelleri, canlılığı temsil eden elbiselerle de kullanılabilir. Girilen ortama göre farklı kombinlerin yapılmasını mümkün kılan eşarplar, modern çizgileri ile moda dünyasında ön plana çıkıyor.

Daisy Ekose Desen Eşarp Modelleri

Şal modelleri içerisinde bulunan Daisy Ekose Desen eşarp, minik papatyalarla bir uyum yakalıyor. Çiçek bahçesindeymişçesine bir his uyandıran ve birbirinden farklı modelleriyle ön plana çıkan eşarplar; çağla yeşili, mint yeşili, bej olmak üzere birçok renk seçeneğine sahip. Gitmek istediğiniz yere göre seçebileceğiniz modeller bulunmakta olup her bir ürün, özel ve titiz bir tasarım sürecinden geçerek oluşturulmakta. İpeğin yumuşak dokusuyla modeller, kadınların gündelik hayatta konforu en derinden hissetmesini mümkün kılıyor.

Daisy Ekose Desen Eşarp Fiyatları

Fresh Scarfs ayrıcalığına sahip Daisy Ekose Desen eşarplar, göz alıcı kombinler için tercih edilmekte. Kadınların hayatın her alanında şık ve zarif görünmesini sağlayan eşarplar, moda dünyasında zamansızlıklarıyla ön plana çıkıyor. Birbirinden özel fiyatlarla sunulan modelleri derinlemesine bir şekilde inceleyebilir ve modellerin zarafetine tanık olabilirsiniz.

Fresh Scarfs’ın işlevsel ve zarif eşarplarından olan modelleri özel fiyatlarıyla edinebilir ve muhteşem kombinlere imza atabilirsiniz. Estetik ve şık görünmek, muhteşem desenleri ve renkleriyle ön plana çıkan Daisy Ekose Desenlerle oldukça kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.