Modern Şal Bağlama Modelleri İçin 6 Fikir

Modern Şal Bağlama Modelleri İçin 6 Fikir

Şal bağlama stilleri her daim kendine has bir boyuttadır. Herkesin kendine özgü bir tarzı olduğu için de çeşit aslında bu konuda bir hayli fazladır diyebiliriz. Özellikle modern şal bağlama modelleri konusunda ilgi çekici pek çok model vardır. Bugünkü yazımızda sizler için tam 6 tane şal bağlama modelini anlatıyor olacağız. Dilediğiniz modeli anında uygulayabilirsiniz; sonuçlardan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Farklı şal bağlama stilleri sadece ülkemizde değil, dünya genelinde yaygın olan muhteşem bir trenddir. Birçok farklı yaştan kadının bu trende en güzel şekilde uyum sağladığını rahatlıkla görebiliriz. Ülkemiz genelinde de birçok birey modern şal bağlama stilleri ile güzelliğini daha da ortaya çıkarmayı tercih eder. Eğer siz de bunu yapmak istiyorsanız yazımızı muhakkak inceleyin deriz. İşte ayrıntılar…

1. Kat Kat Şal Yapımı: Hem Basit Hem Hızlı

Bir davete ya da düğün gibi büyük organizasyonlara katılacağınız zaman her şeyinizle kusursuz bir görünüm elde etmek istersiniz. Bu en doğal hakkınız olur. Böyle durumlarda her daim modern şal bağlama modelleri devreye girecektir. Kat kat şal yapımı da bunlardan biridir. Gençlere bir hayli hitap eden bu stili yapmak da hayli kolaydır. Hızlı biçimde on dakikada tamamlayabileceğiniz bir modeldir. Her açıdan kusursuz bir görünüm elde etmek için bu modeli bizzat uygulayın deriz.

Öncelikle şalınızı orta kısımda başınızın üstüne güzelce bir yerleştirin. Çenenizin alt bölümünde de sabitlenmesini sağlayın. Ardından sol bölümde kalan şalın uç kısmını çenenizin alt bölgesinden sağ tarafa, başınızın üst bölümüne entegre edin. Başınızın sol kısmına da iğne ile şalı sabitlemiş olun. Aynı adımları şalın boşta kalmış haldeki öteki ucu için de yapmanız gerekecek. Bu model üç harekette tamamlanmış olur. Şık davetlerde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz özgünlükte bir model olmaktadır.

2. Boynu Açık Şal Bağlama Modeli: Modern Bir Dokunuş

Boynu açık modern şal bağlama modelleri 2022 senesinin en çok konuşulan stillerinden bir tanesi oldu hiç şüphesiz. Eğer siz de bu tarz bir modeli cesurca kullanabilirim diyorsanız hemen denemeye başlayabilirsiniz. Birkaç adımda neticeye ulaştırabileceğiniz bu şal bağlama stilinden bir daha hiç vazgeçemeyeceğinizden de kesinlikle emin olduğumuzu belirtmeliyiz. Deneyin ve görün!

Bu model en çok da tatile gidildiğinde kullanılıyor. Nedeni ise terletmemesi ve kişiye kendini tamamen konforlu hissettirmesidir. Birçok ortamda bu model kullanılabilir fakat az evvel de belirttiğimiz gibi sahil, deniz kenarı tarzı ortamlarda modern şal bağlama modelleri daha sık tercih ediliyor. Birçok kadın günümüzde bu tür şal bağlama stillerini beğenerek kullanıyor ve çevresine de direkt ilham oluşturuyor.

Bambu Şal Siyah ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

3.İğnesiz Şal Bağlama Stili: Farklı Bir Adım

Modern şal bağlama modelleri dendiği an akla gelenlerden biri de tamamen iğnesiz biçimde şal bağlamaktır. İğneler eğer sizi rahatsız ediyorsa kesinlikle bu stili bir denemenizi öneririz. Öncelikle yapacağınız ilk şey keten bir şal edinmektir. Bunun nedeni ise keten kumaştan üretilen şal modellerinin her zaman için iğnesiz biçimde daha kolay bağlanabiliyor olmasıdır. Bu çok daha yüksek konfor sağlar.

Keten şalınızı dilediğiniz stilde iğnesiz şekilde bağlayabilirsiniz. Böylece bir sorun yaşamadan spor bir tarza uygun şekilde şal bağlama edimini gayet rahat bir halde gerçekleştirmiş olursunuz. Şalı bağlarken içerisine taktığınız bonenin de şal ile aynı renk olmasına özen gösteriniz. Bu modelde en çok beğenilen nokta kesinlikle bu olacaktır. Kendine özgü bir stil oluşturmak konusunda bu adımı atmanız lazımdır.

4.Endonezya Stili Şal Bağlama Yöntemi: Etnik Bir Bakış

Endonezya stili şal bağlama yöntemi modern şal bağlama modelleri içerisinde şüphesiz en kendine has olan modeldir. Eğer siz de farklı etnik kökenlerin şal bağlama tarzlarına aşinaysanız bu stile resmen bayılacağınızı söyleyebiliriz. Endonezya stili şal bağlama konusunda yapacağınız şeyler bellidir: Şalı birkaç kat halinde bağlamalısınız. Boynunuz da kesinlikle bu tarzda her açıdan kapalı olmalıdır.

Bonenizi de biraz daha kalın yapıda tercih edecek olursanız bu tarza çok daha hâkim hale gelirsiniz. Hiçbir sorun da çıkmamış olur; her şey tamamen yolunda gider. Zamanınız da size kalır. Çünkü Endonezya stili şal bağlama işlemi sadece beş dakika sürmektedir. İğne kullanıp kullanmama konusu ise tamamen size kalacaktır. Nasıl isterseniz o şekilde yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

5.Topuzsuz Şal Bağlama Stili ile Farklı Bir Tarz

Modern şal bağlama modelleri konumuza topuzsuz şal bağlama stili ile devam ediyoruz. Günümüzde topuz yapmayı her kadın sevmiyor olabilir. Bunun için de farklı şal bağlama stillerine yoğunlaşmak en mantıklısı olacaktır. Topuz yapmadan saçlarınızı alt kısımdan bağlayarak şalı da buna uygun biçimde başınıza sarıp alt kısmını boynunuza dolayarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Modern şal bağlama modelleri dendiği an bilinen bu eşsiz model sayesinde her ortamda dikkat çekici bir şal tarzı oluşturacaksınız. Muhteşem değil mi? Şal rengine ve türüne siz karar verin, sizin zevkinize göre şekillensin her şey; bu tarzı çok beğeneceğinizden daha şimdiden öyle eminiz ki! Farklı bir ambiyans yaratmak adına bu tarz şal modellerini denemenizin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

6.Şalın Uç Kısmına Şekil Vererek Yapılan Şal Bağlama Yöntemi

Modern şal bağlama modelleri arasında örneklendirebileceğimiz son şal modeli de şalın uç kısımlarına biçim kazandırılarak yapılan o eşsiz modeldir. Farklı tarzların kapılarını aralamak istiyorsanız siz de dilediğiniz gibi bu yöntemle başlangıç yapabilirsiniz. Böylece tarzınızı tamamen öne çıkaracak olan bir model denemiş olursunuz. Muazzam bir detay gerçekten de! Her bakımdan kusursuz bir şal bağlama tarzı kazanmış olacaksınız.

Modern şal bağlama modelleri konusunda yer alan bu tarzı hazırlamak adına yapmanız gerekenleri şu şekilde özetleyebiliriz: Şalınızı dilediğiniz stilde bağlayın. Bu kısmı yaptıktan sonra ise şalınızın uç kısmına püsküller takabilirsiniz ya da işleme dikebilirsiniz. Bunun yanı sıra uç kısımları hoş bir biçimde bağlayarak bambaşka bir tarzı da başlatabilirsiniz. Bu stil, 2022 senesinin vazgeçilmezlerinden biridir. Eminiz sizin de vazgeçilmezlerinizden bir tanesi haline gelecek.

Kaşmir Şal Kakao ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tüm Şal Bağlama Stillerini Oluşturmak İçin En Güzel Şallar Nereden Alınmalı?

Sitemizde sayısız şal modeli yer almaktadır. Her biri de son derece modern bir görünüme sahip olduğu için çok sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. Düz şallar, desenli şallar her daim günlük biçimde kullanılabilir. Abiye şal çeşitleri ise düğün ve davet gibi büyük yerlerde kullanıma son derece uygun haldedir. Desenli Medine ipeği şal çeşitleri de her zaman için üst segmentte yer alan şal çeşitlerinden bir tanesi olmuştur.

Siz de modern şal bağlama modelleri konusunda en iyi şal çeşitleri ile uygulama yapmak niyetindeyseniz tercihiniz her daim buradan yana olmalıdır. Çünkü sitemizde zevkinize uygun her çeşitte şal modelini kolaylıkla tek bir tuş ile bulabilmenin haklı keyfini yaşarsınız. Böylece hiçbir sorun yaşamadan en mükemmel şal modellerini seçerek uygulamaya başlarsınız. Şimdiden keyifli alışverişler!

Önceki yazımıza https://www.freshscarfs.com/penye-sal-bakimi-hakkinda-her-sey linkinden ulaşabilirsiniz.

Blog Başlığı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.