Bordo Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Bordo Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken bir parça, hiç şüphesiz, bordo elbisedir. Asilliği ve ihtişamı ile dikkat çeken bordo elbise, kadınların kombinlerini taçlandırma konusunda bir numaralı seçeneklerdendir. Özel gün ve ofis tarzı kombinlerinin yanı sıra gündelik yaşamda da tercih edilmeye uygun olan bu parça ile sıradışı tarzlar elde etmek mümkündür. Bordo elbise üzerine ideal renkte seçilen şal ile yapabileceğiniz kombinlere bu yazımızda ulaşabilirsiniz!

“Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” sorusu, görünümünden bir an olsun ödün vermek istemeyen hanımların araştırmaları arasında yer alıyor. Çünkü doğru seçilen şal modeli ile yapılan kombin, eşsiz bir görünüme ulaşırken yanlış seçilen şal rengiyle ise bir o kadar şık olmayan bir görüntü oluşturabilir. O nedenle bordo elbiseye uyan bir şal seçilmesi son derece önemlidir. Peki, bordo elbiseye hangi renk şal gider?

Bordo Elbiseye Hangi Renk Şal Gider ?

TAŞLANMIŞ ORGANİK ŞAL SİYAH ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bordo ile Uyumlu Renkler

Bordo, farklı renklerle bütünleştirilmesi zor olan bir renktir. Söz konusu renk ile uyum sağlayan çok az parça olduğundan dolayı seçimde bulunurken ekstra hassasiyet göstermek gerekir. Aksi durumda istenmeyen bir görünüme ulaşmak kaçınılmaz olur. Bordo ile uyumlu renkler siyah, lacivert, vizon, bej , desenli parçalar, bordo, ekru ve krem olarak sıralanabilir.

Söz konusu renkler, bordo ile uyum sağlayan tonlar arasında yer alır. Bordo renkte ister elbise ister tunik ister dış giyim ürünü olsun, diğer parçalar yukarıdaki renkler arasından seçildiği takdirde şık bir görünüm elde edilebilir. Bahsi geçen renklerin dışındakilere yönelmek ise büyük bir risktir. O nedenle, “Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” sorusuna verilen yanıtları dikkate alarak seçim yapmak doğru olur. 

Bordo Elbise ve Şal Kombinleri

Tarzını her daim yansıtmak isteyen hanımların tercihleri arasında bordo parçalar bulunur. Bordo, asaletin ve ihtişamın rengi olarak hangi parçada kullanılırsa kullanılsın, o parçanın daha gösterişli olmasına olanak sağlar. Bordo elbise de bu parçalardan biri olup kullanan kadınların şıklığını bir adım öteye taşır. Ancak, “Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” konusunda kararsız kalan kadınlar, kombin oluşturmakta zorlanabilir. İşte bu noktada bordo elbise ve şal kombinleri hakkında fikirler veriyoruz. 

Bordo Elbise ve Siyah Şal Uyumu

Bordo elbise üzerine en fazla tercih edilen renk, hiç şüphesiz, siyah şaldır. Bordo elbise ile bütünleşen siyah şalın, mutlaka elbisenin kumaşına yakın cinsteki bir kumaştan üretilmiş olması gerekir. Örneğin, triko bordo elbise üzerine Medine ipeği şal modelleri hitap eder. Bahsi geçen şal modeli, orta kalınlıktaki nefes alan yapısı ve tok duran tasarımı ile bordo elbiseyle bütünleşir. 

Bordo Elbise ile Lacivert Şal İkilisi

“Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” sorusuna bir diğer cevap laciverttir. Lacivert bürümcük şal ve lacivert bambu şal modelleri önerilir. Söz konusu şal modelleri, özellikle sonbahar ve kış sezonuna uygun kombinler yapmak isteyen hanımlara hitap eder. Şallar kendilerinden desenli ve gösterişli olduğu için kombini bir adım öteye taşır. Bu sayede bordo elbise kombini yalnızca gündelik yaşamda değil, özel günlerde ve ofis hayatında da tercih edilebilir. 

Bordo Elbise ve Bej Şal Asaleti

Sonbahar ve kış sezonunda bordo elbise ile kombin oluşturmak isteyenlere müthiş bir şal önerisi daha! Koyu bej ve açık bej şal modelleri, bordo elbisenin ön plana çıkması konusunda büyük bir rol oynuyor. Özellikle pamuk ipek bej şal modelleri, elbise ile bütünleşerek eşsiz bir görünüm sunuyor. Bordo elbiseye farklı bir hava kazandırmak için “Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” diye merak edenlere bej ve tonları önerilir.

Bordo Elbise ve Bej Şal Asaleti

JAKARLI ŞAL KOYU BEJ ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bordo Elbise ile Bordo Şal Uyumu 

Bordo elbise ile bütünleşerek eşsiz ve ihtişamlı görünüm oluşturan bordo şal, mutlaka her kadının yapması gereken kombinler arasında bulunur. Söz konusu bordo şalın kumaşını jakarlı seçmek ise kombinin bir adım öteye taşınmasına olanak tanır. Kendinden desenli jakarlı şal modelleri, her yüz tipine ve şekline hitap ederek kadınların kolay kullanımına olanak sağlar. Söz konusu şal modelleri ve daha fazlası için Fresh Scarfs’ı ziyaret edilebilirsiniz. 

Bordo Elbise ve Desenli Şal Kombini

“Bordo elbisenin üzerine hangi renk şal gider?” diye merak edenlere “Desenli şal!” diyoruz! Desenli şal modelleri, sade tasarımdaki bordo elbiseyi daha şık ve modern göstermeye yardımcı olur. Özellikle bordo elbiseyi ofis hayatında veya gündelik yaşamda tercih edecek hanımlara desenli şal önerilir. Grand flora desen şallar, içerisinde barındırdıkları yeşil, bej, bordo gibi renklerle bordo abiyeyi tamamlamayı başarır. 

Bordo Elbise ile Vizon Şal Şıklığı

Bordo elbiseye ağır ve asil bir görünüm kazandırmak isteyenlere vizon şal önerilir. Vizon taşlanmış şal veya vizon natürel şal modelleri, bordo elbiseye eşsiz bir görünüm kazandırır. Bu sayede alışılmışın dışında bir tarza sahip olan kadınlar, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. O nedenle, “Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” konusu için özellikle natürel veya taşlanmış vizon şal önerilir. 

Bordo Elbise ve Ekru Şal Uyumu 

Bordo elbise üzerine seçilen ekru şal, son derece fresh ve özgün kombin oluşturma imkânı sağlar. Ekru şal, bordo elbisenin ne kadar canlı ve hoş bir renk olduğunu vurgulayarak dikkat çekilmesine olanak tanır. O nedenle hem özel günlerde hem de ofis yaşamında ortamın en şık kadını olmak isteyen ve alışılmış kombinlerden sıkılan hanımlara, bordo elbise üzerine ekru şal takmaları önerilir. Ekru şal, ipek olabileceği gibi Medine ipeği ya da penye şal da olabilir. Bahsi geçen şal modelleri için Fresh Scarfs’ı ziyaret edilebilirsiniz. 

Bordo Elbise ile Krem Şal Uyumu 

“Bordo elbiseye hangi renk şal gider?” sorusuna bir yanıt da “krem” oluyor! Krem, fresh ve nahif görünümü ile bordo elbisenin ortaya çıkmasında rol oynar. Hatta bordo elbisenin detaylarında krem rengi varsa daha uyumlu ve şık bir kombin oluşturulmuş olur. Altına vizon veya bej bir sportif bot ve üzerine vizon çanta takarak kombin tamamlanabilir. Kombini taçlandıran şal modelleri için Fresh Scarfs’a bakabilirsiniz. 

Önceki yazımıza https://www.freshscarfs.com/siyah-abiye-ustune-ne-renk-sal-gider linkinden ulaşabilirsiniz.

Blog Başlığı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.