Şal ve Eşarp Kombinlerinizde İlham Alabileceğiniz Bloggerlar

Şal ve Eşarp Kombinlerinizde İlham Alabileceğiniz Bloggerlar

Şal ve eşarp kombin çeşidi sosyal medyada bloggerların verdiği etkiyle günden güne artmaya devam ediyor. Özellikle Instagram bloggerları kusursuz şal ve eşarp kombinleri yaptıkça herkesin moda ile ilgili ufku daha da genişliyor. Haydi gelin, son zamanların en ilham verici bloggerlarıyla yakından tanışalım. İşte detaylar…

Şık Kombinleri ile Dikkat Çeken Feyza Başar Hakyemez

Instagram’da feyzahakyemez kullanıcı adı ile direkt olarak ulaşabileceğiniz Feyza Başar, 1 milyon takipçiye sahiptir. Şal ve eşarp kombinleri dendiği an akla gelen ilk bloggerlardan biridir. Profilinde belli bir renk düzeni oluşturduğu için son derece estetik kombinleri bir arada görmeniz mümkündür.

Ağırlıklı olarak kahverengi, beyaz ve krem rengi gibi tonlarla oluşturduğu kombinlerle adından sıkça söz ettiren Feyza Başar Hakyemez, bloggerlık konusunda kendinden emin adımlarla ilerliyor ve gittikçe takipçi sayısını daha da arttıracak gibi görünüyor. 

Pozitif Enerjisi ile Herkesçe Sevilen Hilal Kaplan

Hilal Kaplan, pozitif hareketleriyle herkesçe sevilen bir bloggerdır. Kendisinin Instagram kullanıcı adı rimelaskina olmaktadır. 492 bin takipçiye sahip olan güzel blogger; makyajı, şal ve eşarp kombinleri ile sık sık öne çıkan bir isim olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

Gittiği mekanlardan da kusursuz birçok kombinini paylaşmayı sürdürüyor. Daha fresh ve havalı bir tarzı benimseyen Hilal Kaplan, genç kızların gözde bloggerlarından biri haline gelmiştir. Kullandığı birçok şalın kombinleri ile olan uyumu adeta göz dolduruyor. 

Hilal Kaplan oldukça uzunca bir süredir YouTuber olarak da dikkat çekiyor. Kendisinin kullandığı her bir kozmetik ürün de fazlasıyla seviliyor. Her giydiğini kendine yakıştıran ve göz alıcı şal modelleriyle sevilen Hilal Kaplan’ı daha sık göreceğiz gibi!

Çizgi Dokuma Şal Fındık Kabuğu ürünümüzü sitemizden inceleyebilirsiniz.

Muhteşem Kombinleri ile Rümeysa Mancak

Işıl ışıl enerjisi ve kusursuz şal ve eşarp kombinleri ile ilgiyi üzerine çeken bloggerlardan bir diğeri de Rümeysa Mancak olmaktadır. Kendisinin Instagram kullanıcı adı ise rumeysamancakk şeklindedir. 213 bin takipçisi olan genç blogger, kullandığı şal model ve renkleriyle çok beğeniliyor. 

Kendisi endüstri mühendisliği bölümünde eğitim alırken aynı zamanda da bir yandan bloggerlık yaparak sosyal medyada birçok kişiye moda konularında ilham olmayı sürdürüyor. Bunun yanı sıra favori ürünlerini de Instagram’da yine sizlerle paylaşmaktan büyük keyif duyuyor. Rümeysa Mancak’ın kullandığı şal modellerinin kalitesini gördüğünüz an anlıyor ve hemen hoş bir kombin oluşturmak için hevesleniyorsunuz. Kendisi oldukça farklı ve hoş bir tarzla beraber karşımıza çıkıyor.

Sokak Tarzının Öncülerinden Ecmel Kırlı

Ecmel Kırlı, sokak tarzını en iyi yansıtan şal ve eşarp kombinleri ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başaran bloggerlardan biridir. Eşsiz tarzıyla birçok kişinin kombin oluşturması konusunda etkisi bulunan genç blogger, bebeğiyle beraber paylaştığı fotoğraflarla da bol bol beğeni topluyor.

Bunun yanı sıra kendine özgü bir tarza sahip olan Ecmel Kırlı, Instagram’da sipsecmel kullanıcı adıyla yer alıyor. 389 bin takipçisi var; bu takipçi sayısı her geçen gün artıyor. Günlük şık kombinler oluşturmak isteyen biriyseniz kesinlikle incelemeniz gereken bir profil diye düşünüyoruz.

Enerjik Halleri ve Mutlu Ailesiyle Çok Sevilen Tuğba Bağ

Tuğba Bağ, uzun zamandır Instagram’da şal ve eşarp kombinleri konusunda öncü olan bloggerlardan biridir diyebiliriz. Öyle ki, oluşturduğu her kombinle adından söz ettiriyor. Instagram platformunda kullanıcı adı omertubaliya şeklindedir.

Kendisinin profilini incelediğiniz zaman harika mekanlar ve imrenilecek kombinler görebilirsiniz. Özellikle annelerin ve anne adaylarının severek takip ettiği Tuğba Bağ’ın tam olarak 2,2 milyon takipçisi bulunuyor. İlerleyen süreçlerde bu sayının daha da artacağı şimdiden bu harika kombinlerden belli!

Göz Alıcı Kombinleri ile Tuğçe Bayıroğlu Kılıç

Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, Instagram platformunda tgcbyrgl kullanıcı adıyla yer alan genç bloggerlardan biridir. 537 bin takipçisi olan Kılıç, gezdiği gördüğü yerleri takipçileriyle paylaşmayı çok seviyor. Bunun yanı sıra günlük giyime uygun olan şık şal ve eşarp kombinleri ile de beğeni kazanmaya devam ediyor.

Kış modasını ayrı, yaz modasını apayrı şekilde kombin haline getiren güzel blogger, kullandığı şal modelleri ile de her genç kadına ilham oluyor diyebiliriz. Güler yüzlü imajı ve harika kombinleri sayesinde çok sevilen Kılıç, trendleri yakından takip eden bir isimdir.

Penye Şal Antrasit ürünümüzü sitemizden inceleyebilirsiniz.

Elit Giyim Tarzının Öncülerinden Hülya Aslan

Instagram platformunda hulyaslan adıyla da bulabileceğiniz Hülya Aslan, uzun bir süredir bloggerlık yapıyor. 546 bin takipçiye sahip olmasıyla ilgi çekiyor. Elit bir tarzla karşımıza çıkan genç kadın, Avrupai şal ve eşarp kombinleri sayesinde bol bol beğeni topluyor diyebiliriz.

Paris’e gittiği zaman oluşturduğu kombinleri ile de birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. 2016 senesinden bu yana herkesçe beğenilen bir blogger olduğunu söylemek mümkündür. Kullandığı şalların ve giyim ürünlerinin kalitesini ilk bakışta anlayabiliyorsunuz.

Marjinal Tarzı ile Ön Plana Çıkan Merve Hifa

Farklı tarza sahip bloggerlar son dönemlerde daha da dikkat çekmeye başladı. Marjinal bir tarza sahip olan Merve Hifa, birçok kişiye ilham olmaya devam ediyor. Instagram’da 76,7 bin takipçisi bulunan blogger, rengarenk kazakları ve kazaklarıyla uyumlu olan şal modelleri ile ilgi görüyor. Kullanıcı adı ise mervehifa şeklindedir.

Tasarımsal açıdan klasik giyinmeyi değil daha çok sokak tarzına yakın giyinmeyi seviyorsanız kesinlikle Merve Hifa’nın kombinlerinden esinlenebilirsiniz. Daha çok 18-25 yaş güruhuna hitap eden tarzıyla son zamanların en çok konuşulan bloggerlarından biri olan Merve Hifa’yı kesinlikle takip etmelisiniz.

Avrupai Tarzı ile Elif Doğan

Elif Doğan, Instagram’da elifd0gan kullanıcı adı ile yer alıyor. Bloggerın tam olarak 217 bin takipçisi bulunuyor. Elif Doğan, Avrupai sokak tarzıyla dikkat çekiyor. Şık deri ceketleri, dökümlü etekleri ve gömlekleri harika kumaşlara sahip olan şal modelleriyle kombinliyor. 

Böylece herkesi kendine hayran bırakmış oluyor. Yaptığı şal ve eşarp kombinleri herkesin gardırobunu oluşturması konusunda ilham kaynağı haline geliyor. Bu kendinden emin tarz, genç kızların kombinlerini şık bir forma getirmesine yardımcı oluyor.

Bloggerların Eşsiz Kombinlerini Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Bu yazıda bahsi geçen bloggerların tarzı gerçekten de ilham almanız gereken biçimdedir. Her biri de farklı tarza sahip olan bu bloggerlar, kombinlerinde kullandıkları ilgi çekici şal ve eşarplarla daima gündemde yer alıyorlar. Peki siz bu kombinleri nasıl oluşturabilirsiniz? Aslında bunu yapmanız son derece keyifli ve basit olacak!

Öncelikle şal ve eşarp kombinleri oluşturacağınız zaman seçiminiz hep güvenilir markalardan yana olmalıdır. Tam bu sırada devreye Fresh Scarfs’ın uygun fiyatlı ve kaliteli şal modelleri giriyor. Burada yer alan şal modelleri sayesinde eşsiz bir kombin oluşturmanız çok kısa bir vaktinizi almış olacak. Kaşmirden pamuklu şallara dek birçok şal çeşidine Fresh Scarfs sayesinde sahip olabilirsiniz.

Şalınızı seçtiğiniz zaman bu doğrultuda giyim ürünleri seçmeniz de bir hayli kolay hale gelecektir. Böylece siz de aynen ünlü bloggerlar gibi giyinmiş olacaksınız. Harika bir kombinle dışarı çıktığınız zaman tüm gözler üzerinizde olacak ve herkes size şalınızı nereden aldığınızı soracak. Siz de bu şekilde başkalarına ilham kaynağı olabilirsiniz. Harika değil mi?

Önceki yazımıza https://www.freshscarfs.com/en-iyi-esarp-kumaslari-hangisi linkinden ulaşabilirsiniz.

Blog Başlığı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.