Ürünleri Filtrele
ESTELLE TWILL ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

estel-twil-sal.jpg (236 KB)

Estelle Twill Şal

Estelle twill şal, canlılık dolu görünümünüze neşe katmanızı sağlayacak oldukça özel parçalara ev sahipliği yapıyor. Tasarımında büyük oranda canlı renklere ev sahipliği yapan bu şal modelleri, canlı ve modern görünüme sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır. Oldukça geniş yelpazeli renk ve desen alternatifleri bulunan Estelle Twill Şallar, her ortamda ve mevsimde şıklığınızı korumanızı sağlayacak enerjinizi daima yüksek tutacaktır.

Estelle Twill Şallar

Estelle twill şallar, gündelik yaşamdan iş yaşamına hemen her alanında kullanılabilir parçalardır. Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Estelle twill şalları, soft renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı modelleri içerir. Soft renk kullanımının aksine oldukça canlılık dolu bir görünüm vadeden bu şalların genel konsepti eğlenceli renklerin eşsiz uyumu üzerine geliştirilmiştir.

Farklı desenlerle ve farklı renklerin estetik kombinasyonu üzerine dizayn edilen özel bir konsepti bulunan Estelle Twill Şallar, her kadının tesettür giyim estetik taleplerini karşılayabilecek niteliktedir. Dolayısıyla özgün bir kişisel tarz geliştirerek bunu herkese göstermek isteyenlerin tamamı için Estelle Twill Şallar oldukça özel bir alternatif olacaktır.

Estelle Twill Şal Modelleri

Estelle Twill Şal modelleri; renk, desen ve tasarım bakımından kategorize edilir. Farklı tasarımlarla geliştirilmiş olsa da hemen her modelde konsept temel olarak canlı görünümün sağlanması üzerine geliştirilmiştir. Dolayısıyla model fark etmeksizin Estelle Twill Şallarla daima canlı, dinamik ve hareket dolu bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Farklı renklerin bir arada eşsiz uyumla bütünlük kurması üzerine geliştirilen Estelle Twill Şal modelleri, pembe ve kavun gibi klasik renkleri içerdiği gibi soft mavi ve indigo gibi modern renklere de ev sahipliği yapmaktadır. Klasik ve modern görünümü birleştirerek özel bir tarz geliştirmek isteyenler için de nar çiçeğinin bütünleştirici dokusu kullanılma oldukça uygundur.

Estelle Twill Şal Fiyatları

Estelle Twill Şallar, her ortamda şıklığınızı korurken konfordan da taviz vermemenizi sağlayacak dokusal özelliklere sahiptir. Yüksek kaliteli kumaş yapısına sahip olan bu şal modelleri ile her ortamda estetik görünümünüzü koruyabilirsiniz. Üzerine yeni ve tamamen kendinize özel ışıltı dolu bir tarz geliştirebileceğiniz Estelle Twill Şal modelleri için Fres Scarfs özel koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.