Ürünleri Filtrele
PANCY TWILL ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

pancy-twil-sal.jpg (211 KB)

Pancy Twill Şal

Pancy Twill şal, modern tasarımı ve incelikli detaylarıyla ön plana çıkan ürün gruplarından bir tanesi. Özel günlerinizde yanınızda olan ve sizlere neşe katan her bir şal modeli, tesettür giyim için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Soğuk havalarda muhteşem bir korunma sağlayan şallar, aynı zamanda göz alıcı kombinler yapılması da sağlıyor. Çiçek desenleriyle hareketlendirilen ürünler, bahar esintisini yansıtma konusunda oldukça başarılı. Beğendiğiniz şal modellerini dört mevsim kullanabilir, arzu ettiğiniz kombinleri oluşturarak gideceğiniz ortamda gözlerin tarzınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Pancy Twill Şallar

Açık renk zeminleriyle Pancy Twill Şal modelleri, adeta sadeliğin vücuda gelmiş hali. Her bir ürün, kadınlara mutluluk vermeyi kendisine misyon edinmiş gibi! Çağla yeşili, lavanta, füme, nil yeşili gibi renkler, şallara canlılık katmakta. Birbirinden özel renkler üzerinde yer alan ve ürünlerin tamamına muntazam şekilde yayılan çiçek desenleri, çiçek bahçesini hatırlatıyor. Birbiriyle uyumlu renklerden oluşan çiçek desenleri, ayrıca sizlere baharı hatırlatma konusunda da çok başarılı. Simetrik bir şekilde zemine oturtulan desenler, çok özel modellerin ortaya çıkmasını sağlamakta. Şal modelleri arasından beğendiklerinizi seçerek nitelikli ve göz alıcı kombinler oluşturabilirsiniz.

Pancy Twill Şal Modelleri

Pancy Twill şal modelleri, kumaş yapısı sayesinde ipeksi bir dokunuşa sahip. Yumuşacık formu ve kullanışlılık vadeden özellikleriyle her bir şal, ön plana çıkmakta ve sizlerin ilgisini çekme konusunda büyük bir başarı yakalamakta. Ürünlerin tasarımlarında dikkat çeken küçük farklar, modellerin çeşitlilik göstermesini sağlıyor. Moda dünyasının bu ayrıcalıklı ürünleri, tesettür giyim için de önemini korumaya devam ediyor.

Pancy Twill Şal Fiyatları

Pancy Twill şal fiyatları, modellerin birbirinden farklı olması nedeniyle farklılık gösterebiliyor. Fresh Scarfs stilini yansıtma konusunda son derece başarılı olan modeller, uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Muhteşem bir görünüme ulaşmak ve saçlarınızı ipeksi dokunuşlarıyla dikkatleri üzerine çeken şallarla örtmek istiyorsanız bu modeller tam da size göre! Siteye giriş yapabilir, şal modellerini inceleyebilir ve size en çok yakışan modeli alabilirsiniz. Gideceğiniz her ortamda ışıldamak ve bahar esintisini yanınızda götürmek istiyorsanız, göz alıcı şal modellerini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.