Ürünleri Filtrele
Pastel Ekose Desen
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

pastel-ekosed-desen.jpg (85 KB)

Pastel Ekose Desen Eşarp

Bilindiği gibi eşarplar, tesettür giyim için en önemli parçalardan bir tanesi. Saçları konforlu bir şekilde örten ve bu nedenle farklı kombinler için tercih edilen eşarplar, birbirinden özel desenleri bünyesinde barındırıyor. Bunlardan bir tanesi olan pastel ekose desen, doğal görüntüsüyle kadınlara muhteşem görünüm sunuyor. İşlevsel yapısı ile dikkatleri çeken ve saçların kolaylıkla kapanmasını sağlayan ve şal modelleri içerisinde yer alan ürün, sahip olduğu renklerle modern bir kombin için tercih ediliyor.

Pastel Ekose Desen Eşarplar

Eşarp modellerinden biri olan pastel ekose desen, pamuklu yapısıyla konfor vadediyor. Doğal görünümüyle muhteşem kombinler için tercih edilen model, tesettür giyim için vazgeçilmez ürünlerden bir tanesi. Mevsimlik kullanıma uygun olan pastel ekose desenli eşarplar, saçların örtünmesini mümkün kılıyor. Sıcacık renkleriyle gönüllerde taht kuran eşarplar, özel günler için eşsiz bir seçenek.

Pastel Ekose Desen Eşarp Modelleri

Pastel ekose desen eşarplar, oldukça fazla renk ve desen seçeneğine sahip. Mint yeşili eşarp, uzun ömürlü kullanımı ile ön plana çıkıyor. Muhteşem ve benzersiz bir kombin için mint yeşilinin enerjisinden yararlanılarak tasarlanan model, kadınlara bir kombinden çok daha fazlasını vadediyor. Bunun yanı sıra pembe eşarp, ekose kumaşının zarafetini bünyesinde barındırıyor. Çağla ve şeftali renkleri de kadınların nitelikli ve zarif kombinler oluşturması için gerekli özelliklerin her birine sahip. Ekose desenli şallar, tarzlarını ortaya koymak ve şık olmak isteyenler için en ideal tercihlerden biri. 

Pastel Ekose Desen Eşarp Fiyatları

Fresh Scarfs, nitelikli ve işlevsel şal modelleriyle ön plana çıkmakta ve kadınların her ortamda zarif ve şık bir görünüm sergilemesine yardımcı olmakta. Pastel ekose desen kapsamında sunulan her bir model, tesettür giyim dahilinde yer almakta ve tasarımlarıyla göz doldurmakta.

Estetik kaygılarını gidermek isteyen kadınlara çok özel fiyatlarla sunulan eşarp modelleri, birbirinden farklı ve nitelikli seçenekleriyle muhteşem kombinler için bir aksesuardan fazlasını vadediyor. Kullanım kolaylığı sağlayan yapıları ve nitelikli tasarımlarıyla her bir modelin ön planda yer aldığını ve kadınların şıklık yarışında ön planda yer almasına destek olduğunu söyleyebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.