Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
Minnie Desen
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

minnie-desen.jpg (129 KB)

Minnie Desen Eşarp

Düz renk bir zemin üzerinde minik ve tatlı yıldızlara sahip olan Minnie Desen eşarplar, tesettür giyim modasında bir fark yaratıyor. Enerjik bir ruh haline bürünmek ve mutlu olmak isteyen kadınların tercih ettiği eşarp modelleri, hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabiliyor. İpeğin ihtişamı ve rahatlığı, konforlu bir kombin vadediyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kullanılan eşarpların her biri, saçların kolay ve estetik bir şekilde örtülmesini sağlıyor. En özel kombinler için sizler de puantiyenin gücüyle büyülenmek ve kendi tarzınızı her ortamda göstermek istemez misiniz?

Minnie Desen Eşarplar

Eşarp modelleri içerisinde samimiyetiyle ön plana çıkan ve bu nedenle pek çok kadın tarafından tercih edilen Minnie Desen eşarplar, her mevsim farklı ürünlerle uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Stilini oluşturmak ve her ortamda şıklığı ile ön plana çıkmak isteyen kadınlar, Minnie desen eşarpları tercih ediyor. Salaş bir kombin için tamamlayıcı olarak kullanılabilen bu eşarplar, klasik kombinler için de vazgeçilmez aksesuar olarak biliniyor. Canlı ve enerjik hissetmek isteyenlerin ilgisini çeken modellerin her biri, renkleriyle “Ben de varım!” dedirtiyor.

Minnie Desen Eşarp Modelleri

Minnie Desen eşarplar kapsamında incelikli pek çok model bulunuyor. Lavanta, mavi, bal köpüğü, yeşil üzerine beyaz detaylar; gökyüzündeki yıldızları hatırlatıyor. Kendisini, bulunduğu her ortamda tarzıyla var etmek isteyen kadınların tercih ettiği modeller, bir eşarptan çok daha fazlasını sunuyor. Yeşilin her tonu, denizdeki mavinin farklı çehreleri; eşarplar sayesinde kadınlara farklı bir ortamda bulunma şansı veriyor.

Minnie Desen Eşarp Fiyatları

Fresh Scarfs incelikleriyle tasarlanan Minnie Desen eşarplar, şal modelleri kapsamında yer alan bir ürün grubu. Muhteşem kombinler için ön planda bulunan bu eşarplar, bir şiir gibi yaşamak isteyenler için oldukça ideal ürünlerden bir tanesi. Bir ressamın elinden çıkmışçasına sunulan eşarplar, özel fiyatlara sahip.

Ressamın paletinden çıkan eşsiz renklerle kombinler yapmak ve her mevsim tarzını ortaya koymak isteyen kadınların tercih sebebi olan eşarplar, bir aksesuardan çok daha fazlası. Sizler de eşarp modellerini derinlemesine inceleyebilir ve kombinlerinizi nitelikli aksesuarlarla tamamlayarak stilinizi yansıtma şansına erişebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.