Ürünleri Filtrele
Color Palette Pattern
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

color-palette-desen.jpg (137 KB)

Color Palette Desen Eşarp

Desenli pamuk ipek eşarplar içerisinde yer alan Color Palette Desen eşarplar, birbirinden özel renkleri bünyesinde barındırıyor. Gündelik hayat ve tesettür giyim kapsamında oldukça ayrıcalıklı bir konuma sahip olan eşarplar, desen ve renkleriyle pek çok kadının ilgisini çekiyor. Saçları kolaylıkla örtmeyi sağlayan eşarpların, şık ve zarif kombinler yapmak gibi bir görevi olduğu da biliniyor. Bu nedenle bilhassa son dönemlerde modern çizgilere sahip ve yumuşak kumaşlarla tasarlanan eşarpların ilgi gördüğünü söylemek mümkün. Her mevsim nitelikli kombinler için sizler de Color Palette desenlerin büyüsünden payınıza düşeni alabilirsiniz.

Color Palette Desen Eşarplar

Her mevsimin modası kendisine özgüdür. Bu nedenle sonbahar ya da ilkbahar aylarında, farklı parçalar trend oluyor. Fakat eşarplar, zamansızlık özelliği ile her dönem kadınların ilgisini çekmekte. Misyonu itibariyle gündelik hayatın vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan Color Palette Desen eşarplar, pamuk ipeğin rahatlığını bünyesinde taşıyor. Kullanım kolaylığı ve renk seçenekleriyle moda dünyasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan ürün grubu, göz alıcı kombinler için de tercih ediliyor. Salaş bir etek ile sokak modasına uyum sağlıyor, klasik bir kombin ile iş hayatında farkını belli ediyor. Her mevsime özel muhteşem kombinlerin oluşmasını mümkün kılan eşarplar, kadınların kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmesini de mümkün kılıyor.

Color Palette Desen Eşarp Modelleri

Bej rengi eşarbın sakinliğini ya da sütlü kahvenin zarafetini üzerinizde taşımak istemez misiniz? Belki de dileğiniz, yeşilin cazibesine kapılarak doğayla baş başa olmak? Color Palette Desen eşarplar, arzu edilen her hissi kadınlara yaşatıyor. Zarafet ve şıklık için tercih edilebilen modeller, neşeli bir ruh haline bürünmek için de kullanılabiliyor. Titiz bir tasarım sürecinden sonra sunulan modellerle her ikisini bir arada yaşayabilir ve farklı ortamlarda göz alıcı bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Color Palette Desen Eşarp Fiyatları

Pamuk ipekli eşarpların ayrıcalıklı ürün gruplarından biri olan Color Palette Desen, doğanın can alıcı renklerini barındırıyor. Fresh Scarfs tarafından özel fiyatlarla sunulan ürünleri inceleyebilir, gittiğiniz her ortamda farkınızı ortaya koyarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.