Filtre
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

botanik-desen.jpg (97 KB)

Botanik Desen Eşarp

Botanik bahçesinde çiçeklerin arasında muhteşem bir yürüyüş sizi de mutlu etmez mi? Botanik Desen eşarplar, kadınların incelikli eşarplarla eşsiz kombinler yapmasını mümkün kılıyor. Çiçek motifleriyle bezenmiş modeller, tesettür giyim kapsamında özel bir konuma sahip. Saçların kolaylıkla örtülmesini sağlayan eşarplar, aynı zamanda hayatın her alanında şık ve zarif bir görüntü vadediyor. Modeller her biri modern çizgileriyle kadınların ilgisini üzerine çekiyor. Nitelikli ve işlevsel eşarplarla siz de tarzınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Botanik Desen Eşarplar

Şal modelleri içerisinde eşarpların oldukça özel bir yeri bulunuyor. Saçların kolaylıkla örtülmesini mümkün kılan Botanik Desen eşarplar, aynı zamanda muhteşem bir kombin vadediyor. Her mevsim kullanılabilen modeller, yaz aylarının enerjisini her daim hissetmek isteyenlere sunuluyor. Uçuş uçuş bir etek ya da modern detaylara sahip pantolon ile kombinlenebilen eşarplar, sahil kenarında yapılacak yürüyüşün de keyifli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Eşsiz kombinlerle hayatın her anını keyifli bir şekilde yaşamak istemez misiniz?

Botanik Desen Eşarp Modelleri

Botanik Desen eşarplar; güllerin, papatyaların, begonvillerin en özel renkleriyle bezenmiş. Her bir modelde adeta bir çiçeğin hayat hikayesi bulunuyor. Bir ressamın elinden çıkmışçasına canlı desenler, her ortamda muhteşem kombinler yapılmasını sağlıyor. Yeşil-mavinin uyumu, haki-bakırın göz alıcı görüntüsü ve daha pek çok model, Botanik desen eşarplar kapsamında sunuluyor. Kombinlerinizi çiçek bahçesinden çıkan eşarplarla tamamlayabilir ve hayatın her anında kendinizi özel ve şık hissedebilirsiniz.

Botanik Desen Eşarp Fiyatları

Fresh Scarfs ayrıcalığı ile sunulan Botanik Desen eşarplar, birbirinden özel fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Modellerle gökyüzünün mavisine ya da yeryüzünün yeşiline ulaşabilir ve gittiğiniz her yerde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Parıltısı ile heyecan uyandıran denizin kenarında yürürken ya da doğa ile baş başa kaldığınızda Botanik desenli eşarplar, size bütün güzellikleri bahşedecek.

Özel fiyatlarla sunulan eşarp modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, kombinlerinizi şık ve zarif eşarplarla tamamlayabilirsiniz. Bir şiirin etkileyici dizelerini bir araya getirmek gibi, Fresh Scarfs ayrıcalığıyla tasarlanan eşarplarla göz alıcı kombinler yapmak. Sizler de bu şiirin bir parçası olabilir ve gittiğiniz her yeri kombinlerinizle aydınlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.