Ürünleri Filtrele
Triko Başlık
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK VİZON
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK GRİ
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK SİYAH
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK LACİVERT
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK HAKİ
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK ANTRASİT
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK KAHVE
FRESH - AYARLANABİLİR TRİKO BAŞLIK BEJ
FRESH - ÜÇGEN TRİKO ŞAL ATKI KAHVERENGİ
FRESH - ÜÇGEN TRİKO ŞAL ATKI MAVİ
FRESH - ÜÇGEN TRİKO ŞAL ATKI SİYAH
FRESH - ÜÇGEN TRİKO ŞAL ATKI ANTRASİT
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

şal.jpg (233 KB),

Triko Başlık

Triko başlık, çok özel bir kumaş olan triko ile tasarlanan başlık türleri arasında yer alıyor. Bere kullanmayı seven kadınların sıklıkla tercih ettiği başlıklar, estetik ve zarif detaylarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Moda dünyasında kendisine çok özel bir konum elde etmiş olan triko başlıklar, esnek ve yumuşak dokusu sayesinde yenilikçi bir kullanım vadeder.

Yüz boyutuna göre ayarlanabilen bu tür başlıklar hayatın her alanında konforlu bir şekilde kullanılabilir. Çene altından kordonu ile kolaylıkla istenilen ayara getirilebilir. Bunun yanı sıra estetik ve zarif detaylarıyla benzersiz bir görünüm elde eder. Dokusu ve tasarımıyla kadınların sıklıkla tercih ettikleri başlıklar, soğuk aylarda sıcacık bir kullanım sunmaları ve estetik görünümleri sayesinde oldukça talep görüyor.

Fresh Scarfs tarafından incelikli bir şekilde tasarlanan triko başlık modelleri, fonksiyonel kullanımları sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Gün içinde eşsiz kombinlere zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlayan triko başlıkları inceleyebilir, tasarımlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, modern ve incelikli kombinlere sahip olabilirsiniz. 

Triko Başlıklar

Triko kumaş, moda dünyasında özel bir konumda bulunan incelikli kumaşlar arasında yer alıyor. Yün ve pamuk ipliklerinin örülmesiyle elde edilen triko kumaş, esnek ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Genellikle elbise ve kazaklarda tercih edilen bu tür kumaşlar, kadınların rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmesine olanak tanıdığı için trend kumaş türleri arasında bulunuyor.

Başlıklarda da sıklıkla kullanılan triko kumaş, soğuk havalarda etkili bir kullanım vadeden başlıkların üretilmesini sağlar. Triko ile üretilen başlıklar, ısıyı hapsetme özelliğine sahiptir. Bu özelliği, özellikle kış aylarında triko başlıkların tercih edilmesini mümkün kılıyor. Aynı zamanda çeşitli parçalarla son derece uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede şık ve zarif kombinlerin hayat bulmasına imkân tanıyor.

Triko başlık modellerini kullanarak hayatın her alanında arzu ettiğiniz görünüme zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Sportif şıklık elde etmek istiyorsanız, geniş paçalı pantolon ya da taytlarınız üzerinde sweatshirt kullanabilir, sütlü kahve renk ile tasarlanan başlıklarınız ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Spor ayakkabı ile taçlandıracağınız kombininizle spora gidebilir ya da kısa gezintiler gerçekleştirebilirsiniz.

Çok daha şık bir kombin için birbiriyle uyumlu parçaları tercih edebilirsiniz. Soğuk aylarda işe gidecekseniz, klasik gömlek ya da tunik üzerinde canlı renklerle tasarlanmış başlıklardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Antrasit ya da kiremit rengiyle tasarlanan ve Fresh Scarfs dokunuşuyla son hâlini alan başlıklar, fonksiyonel bir kullanım sunmanın yanı sıra estetik ve zarif bir görünüme ulaşmanızı da mümkün kılar. 

Fresh Scarfs tarafından incelikli bir şekilde tasarlanan ve Triko Başlık Koleksiyonunu oluşturan ürünler, sahip oldukları özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Esnek ve yumuşak yapısı, gün boyunca konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlarken kombinlerinizin her ortamda ön plana çıkmasını da olanaklı hâle getiriyor.

Triko Başlık Modelleri

Standart beden olarak tasarlanan triko başlıklar, ayarlanabilir kordonlara sahip. Bu sayede başlıklar farklı bedenlere uygun hâle getirilebilir. Aynı zamanda yüz bölgesi dışında kulaklar da dahil olacak şekilde başın tamamen örtülmesini sağlar. Bu sayede sonbahar ve kış aylarında soğuktan etkili bir şekilde korunmaya imkân tanır. 

Fresh Scarfs dokunuşuyla tasarlanan ve incelikli bir görünüm elde eden başlıklar, geniş renk yelpazesi sayesinde farklı modellere ev sahipliği yapıyor. Koleksiyon içinde yer alan ürünleri inceleyerek tarzınızla uyumlu olanları tercih edebilirsiniz. Canlı ve göz alıcı rengi sayesinde koleksiyonun en özel parçalarından biri olan lacivert başlık, kadınların gün içinde arzu ettikleri enerjileri elde etmelerini sağlar.

Mavinin birçok tonuna ev sahipliği yapan model, ayarlanabilir kordonu sayesinde istenilen seviyeye getirilerek eşsiz bir kullanım sunabilir. Lacivert rengin büyüsünü üzerinde taşıyan tasarımın yanı sıra kiremit rengi kullanılarak titiz bir şekilde tasarlanan modeller de bulunur. Soft rengiyle özellikle kombinlerine dinamizm katmak isteyen kadınların tercih ettiği model, estetik ve zarif tasarımıyla moda dünyasında kendisine çok özel bir yer ediniyor.

Fresh Scarfs’ın imzasını taşıyan modellerin her biri, hayatın farklı alanlarında sıra dışı parçalarla birlikte kullanılabilir. Kadınların estetik kaygılarını giderme noktasında oldukça başarılı olan tasarımların fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıktığı biliniyor. Sizler de tunik, gömlek, salaş hırka ve kazak olmak üzere yenilikçi parçaların üzerinde canlı renklerle tasarlanan başlıkları tercih edebilirsiniz.

Triko Başlık Fiyatları

Birçok farklı parçayla bir arada kullanılabilen triko başlık, çok özel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken aksesuarlardan. Soğuk havalarda tercih edilen başlıklar, ısı hapsetme özelliği sayesinde ısının dışarı aktarılmasını engeller. Bu sayede sımsıcak bir kullanım sunar. Aynı zamanda triko kumaşın estetik yapısı sayesinde şık ve zarif bir görünüm elde eden triko başlıklar, günün her anında eşsiz bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından kullanılır.

Fresh Scarfs tarafından incelikli bir şekilde tasarlanan triko başlık modellerini inceleyerek aradığınız tasarıma çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sıra dışı parçalarla birlikte kullanabileceğiniz triko başlıklar ile konfor ve zarafete bir arada ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.