Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
VIOLET TWILL ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

violet-twil-sal.jpg (234 KB)

Violet Twill Şal

Violet Twill Şal, farklı bağlama tekniklerini estetik bir uyum üzerine dizayn edebileceğiniz özgürlükçü şal modelleri arasındadır. Violet Twill Şallar sadece kombin yapabilme konusunda değil aynı zamanda özel bir tarz geliştirebilme konusunda da kadınlara sıra dışı olanaklar vadeder. Bu şal modellerinin tasarımlarında tabiattan ilham alınarak gerçekleştirilen dokunuşları ve belli bir konseptin ön plana çıkarıldığı desenleri kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Violet Twill Şallar

Violet Twill Şallar, tabiatın ihtişamlı parçalarından oluşan desenleriyle ön plana çıkar. Renk ve desen alternatiflerinin son derece geniş olduğu Violet Twill Şallar her ortam için özgün kombinler inşa edebile kolaylığı sunmaktadır. Dolayısıyla yaşamın her alanında violet Twill Şalların kullanılması ve estetik bir uyumun inşa edilmesi olanaklıdır.

Son derece geniş yelpazeli renk seçeneğinin bulunduğu Violet Twill Şallar, her mevsim için özgün bir konsepte ev sahipliği yapıyor. Tesettür giyim modasının her parçasıyla eşsiz bir birliktelik kurabilen Violet Twill Şallar, her tarza ayak uydurma konusunda da vadettikleriyle de kadınların vazgeçilmez parçaları arasına girmiştir.

Violet Twill Şal Modelleri

Violet Twill şal modelleri büyük oranda renk ve desen seçenekleri üzerinden kategorize edilir. Gül kurusu tonlarının ön plana çıktığı modellerde sonbaharın gelişini estetik görünümünüzle karşılayabilirsiniz. Uçuk yeşil renkler ise ilkbahar aylarında neşe dolu bir görünüme tabiatın en eşsiz canlılığıyla ulaşmanızı sağlayacak özelliklere sahiptir.

Kış aylarında ise Violet Twill Şal modelleri arasında daha koyu tonlarıyla dikkat çeken modellere yönelim göstermeniz mümkündür. Bu mevsimde gümüş ve siyah tonlarının ön plana çıktığı modelleri deneyebilirsiniz. Her mevsim için özel konsepte ev sahipliği yapan modellerin tamamını gündelik yaşamınızın her alanında kullanma konusunda da oldukça özgürsünüz.

Violet Twill Şal Fiyatları

Füme, inci ve mavi renklerinin ön plana çıktığı Violet Twill Şalların her mevsim özel kombinleri süslemesi mümkündür. Bu modellerle her ortamda şıklığınız koruyabilir ve estetik kaygılarınızı gidermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Üstelik Violet Twill Şallar maliyet açısından da size oldukça cazip olanaklar sağlar. Fresh Scarfs Violet Twill Şal koleksiyonunu inceleyerek en düşük maliyetle en eşsiz şıklığa ulaşarak her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.