Artboard 1 (2).png (530 KB)
Ürünleri Filtrele
KASIMPATI DESEN ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Kasımpatı Desen Şal

Çiçeklerin merkezde olduğu desenler, her dönemin trendleridir. Özellikle kasımpatı gibi zarafetin en yüksek perdeden hissedildiği desenler hemen her parçada eşsiz bir görünüm vadeder. Kasımpatı desen şal modelleri kusursuz görünüme doğadan bir parça alarak sahip olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Ayrıca bu parçalar şal modelleri arasında tesettür giyimde en çok tercih edilen desenlerdendir.

Kasımpatı desen şal modelleri, kombin yapabilme konusunda da sınırsız bir özgürlük sunar. Düz renk elbiselerle son derece kolay şekilde kombinlenebilen bu şallar, her mevsim için uygunluk da taşır. Buna karşın kasımpatının doğallığını hissetmek istiyorsanız sonbahar aylarında mevsime en uygun şal modelleri kasımpatı desenleri olacaktır.

Kasımpatı Desen Şallar

Kasımpatı desenli şal modelleri, zamansız moda anlayışının klasik bir parçasıdır. Bununla birlikte kasımpatı çiçeğinin eylül aylarında filizlendiğini, ekim aylarında ise açtığını düşünecek olursak, sonbahar esintisini kasımpatı desenleriyle hissetmeniz mümkündür. Sonbahar esintisini her mevsim hissetmek istiyorsanız yine kasımpatı desenin zamansız uyumluluğundan faydalanabilirsiniz.

Kasımpatı desenli şallar, çoğunlukla düz renk elbiselerle kullanılmaya uygun olsa da renk geçişlerinin yoğun olduğu tek parça kıyafetlerle de kombinlenebilir. Özellikle çizgili detayların yer aldığı iki renkten oluşan tunikler, kasımpatı desen şal modelleri ile eşsiz bir uyum sağlar. Ayrıca kasımpatı desenli şallarla; açık kahverengi, bej, lila ve açık sarı renklerinin hakim olduğu tunikler de benzersiz bir kombin oluşturmaktadır.

Kasımpatı Desen Şal Modelleri

Kasımpatı desen şal modelleri, her tarza uygun renk portföyü ile oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Somon, indigo, füme, haki, beyaz, nude, vizon ve çikolata kahve gibi renk alternatifleri bulunan kasımpatı desenleriyle sıra dışı bir görünüm elde etmeniz son derece kolaydır. Ayrıca kasımpatının gül kurusu renginin de zamansız bir şıklık vadettiğini belirtmemiz gerekir.

Kasımpatı Desen Şal Fiyatları

Kasımpatı desen şallar size zamansız bir estetik vadettiği gibi kaliteli kumaş yapılarıyla da dikkat çekicidir. Gerçek ve canlı bir görünüme sahip olan kasımpatı desen şal modelleri fiyatlarıyla da ön plana çıkar. Hemen her mevsim kolaylıkla kullanılabilecek bu parçalar düşük maliyetleriyle sizler için sıra dışı olanaklar vadetmektedir. Fresh Scarfs’ın kasımpatı desenli şal koleksiyonunu inceleyerek şıklığınızı zamansız kılabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.