Ürünleri Filtrele
NERGİS DESEN ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Nergis Desen Şal

İlkbaharın coşkusunu eşsiz bir saygıyla hissetmek isteyenler için nergis çiçeği özel bir anlama sahiptir. Nergis desen şal modelleri de nergis çiçeğinin sıra dışı anlamı üzerine inşa edilmiş, özel tasarımlara ev sahipliği yapar. Tasarımlarıyla büyüleyen şal modelleri arasında yer alan nergis desenli şallar, tesettür giyimin en vazgeçilmez parçalarındandır. Tesettür giyim anlayışında son derece özel bir konuma sahip olan nergis deseni, ilkbahar gibi canlı bir dış görünüme sahip olmak isteyen kadınlar içindir.

Nergis Desen Şallar

Nergis desenli şallar, farklı renk ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor olmasının yanı sıra tematik bir moda anlayışını yansıtıyor olmaları nedeniyle de ön plana çıkar. Hemen her mevsim tercih ediliyor olsalar da nergis desen şal modelleri zamansız bir moda anlayışının öncüsüdür. Kadim geçmişe kadar uzanan kökleriyle nergis çiçeği, günümüzün moda anlayışına dokunan içeriklerle bezenmiştir. Üstelik nergis desenli şallar, açık ya da kapalı tonların hakim olduğu her parça kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilir.

Nergis Desen Şal Modelleri

Nergis desen şal modelleri, her mevsim ve ortam için özgün renk tonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Gri, haki ev gül kurusu renkler nergis desenli şal modellerinde ön plana çıktığı gibi mevsim şartlarına göre farklı renklere yönelim göstermek mümkündür. Haki ve gül kurusu renkleri ilkbaharın gelişini esintiyle karşılamanızı sağlarken gri, her mevsim şıklığını korunmanıza katkı sunacaktır.

Aynı zamanda hemen her renk kıyafetle ya da desenle kolaylıkla kombinlenebilen nergis desen şal modelleri, geniş bir kullanım özgürlüğü sağlar. Ayrıca nergis desenleri farklı konseptler inşa etmek için de uygunluk taşır. Dolayısıyla gündelik yaşamda başarılı bir kombin oluşturulmasına katkı sağladığı gibi nergis desenli şallar, özel günler için de özgün kombinler vadeder.

Nergis Desen Şal Fiyatları

Nergis desen şal modelleri özgün tasarımları ve renk skalasıyla dikkat çektiği gibi aynı zamanda kaliteleriyle de fark yaratır. Canlı ve dinamik bir görünüme sahip olan nergis desenli şallar farklı renk tonlarında renkliliğini daima korur. Son derece düşük maliyetli kreatif bir dış görünüm vadeden nergis desenli şal modellerini incelemek için Fresh Scarfs’ın özel koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.