Ürünleri Filtrele
MİNİ PAPATYA DESEN ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

fresh-scarfs-gorsel.jpg (62 KB)

Mini Papatya Desen Şal

Mini papatya desenli şal modelleri, tesettür giyim kapsamında her dönemin trendi olan parçalardır. Özellikle geometrik detaylı elbiselerle oldukça uyumlu bir kombin vadeden mini papatya desenleri, modern bir görümümü doğadan unsurlarla hissetmek isteyenler içindir. Günlük kullanımlarda ya da özel davetlerde şıklığınızı tamamlayacak mini papatya desenleriyle, her mevsim eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mini Papatya Desen Şallar

Mini papatya desen şal modelleri, papatyanın tabiattaki konumundan ilham alınarak tasarlanmıştır. İlkbahar aylarında ilk tohumlarının veren papatya, yazın gelişini coşkuyla karşılar. Haziranın ilk haftalarında doğayı eşsiz bir renk cümbüşü ile süsleyen papatyalar, şal modellerinde de hayat bularak gündelik yaşamın bir parçası haline dönüşürler.

Şal modelleri arasında özellikle son dönemde en çok tercih edilen desenlerden olan mini papatya desen şallar, kreatif bir kombin inşa etmek için zengin bir kullanım olanağı da vadeder. Hemen her parça giyim ürünüyle kolaylıkla kombinlenebilen bu desenler, kombinin diğer parçalarının da ön plana çıkmasını sağlar. Böylelikle bütünlüklü bir estetik özel dokunuşlarla hissedilmiş olur.

Mini Papatya Desen Şal Modelleri

Mini papatya desen şal modelleri, farklı renk alternatifleriyle oldukça sıra dışı çeşitlilik vadeder. Hemen herkesin kişisel zevkine uygun renk tonlarına ev sahipli yapan bu desenler, yazın gelişini coşkuyla kutlamak isteyenlere yaz aylarında sıra dışı bir ahenk katar. Gül pembe, füme, uçuk yeşil, sıcak kahve ve siyah renkleri ciddi bir görünüm vadederken çağla ve lavanta yaza en efektif şekilde ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

Mini papatya desen şal modelleri arasında en dikkat çeken renk tonlarından biri fümenin detaylı olarak hissedildiği modellerdir. Füme detaylı mini papatya desenleri, sadece yaz aylarında değil her mevsim çevrenize ışıltı yaymanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Mini Papatya Desen Şal Fiyatları

Mini papatya desen şallar, sıra dışı uyumluluğun özgün kombinlerde elde edebilmesini sağladığı için dikkat çekicidir. Fresch Scarfs mini papatya desenli şal kreasyonu içerisinde yer alan parçalarla estetik bir uyumluluğa her mevsim ulaşmanız olanaklıdır. Üstelik sıra dışı görünüme uygun maliyetle sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.