Ürünleri Filtrele
Medine İpeği Eşarp
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP SİYAH
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP LACİVERT
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP ANTRASİT
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP MÜRDÜM
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP ACI KAHVE
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP GUMUS
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP KIRIK BEYAZ
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP KOYU GRI
YAKINDA
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP LEYLAK
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP PUDRA
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP SOFT PEMBE
Fresh Scarfs - MEDİNE İPEĞİ EŞARP KOT MAVİ
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.

medine-eşarp.jpg (289 KB)

Medine İpeği Eşarp

Medine ipeği eşarp, özel kumaş kalitesi ve sıra dışı tasarımıyla her şart altında fark yaratmanızı sağlayacak. Tesettür giyim konseptinde en çok tercih edilen parçalardan olan Medine ipeği eşarplar dokusal özellikleriyle dikkat çekicidir.

Medine İpeği Eşarpları

Medine ipeği eşarp modelleri, kumaş kalitesiyle ön plandadır. Tesettürlü kadınların kolay kullanım ve rahatlık özellikleri için tercih ettiği modellerden biridir. Kolaylıkla bağlanabildiği gibi canlı niteliğe sahip olmasından dolayı şıklığınıza şıklık katabilecek niteliktedir.

Medine ipeği eşarplar tüm eşarp modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Çoğunlukla düz renk tasarımsa sahip olan bu modeller, diğer eşarp modellerine göre daha büyüktür. Omuzlara kadar düşebilen Medine ipeği eşarpları ile eşsiz bir görünüm elde etmeniz oldukça kolaydır. Özellikle renk uyumunun sağlanması halinde büyüleyici ve ihtişamlı bir görünüme sahip olmak mümkündür.

Medine İpeği Eşarp Modelleri

Medine eşarp modelleri, belirtilmiş olduğu gibi çoğunlukla düz renklerin hakim olduğu tasarımlara sahiptir. Kumaşın yapısal özellikleri nedeniyle hemen her mevsim kullanılabilen Medine ipeği eşarplar, farklı renk tonlarıyla her kadının kişisel tarzına hitap edebilir. Bütün renk ve ara renk tonlarının bulunduğu Medine ipek eşarplar, kadınlara geniş bir renk skalası sunmaktadır.

Gündelik yaşantıdan özel davetlere, akşam yemeklerinden iş yaşamına kadar Medine ipeği eşarp modellerinin her alanda kullanılması mümkündür. Üstelik kombin yapabilme konusunda da son derece verimli olan bu eşarp modelleri, hemen her parça ile kolaylıkla kombinlenebilir. Lacivert, kırmızı, mavi, yeşil, kiremit, antrasit, mürdüm, acı kahve, indigo ve benzeri her renk Medine ipeği eşarplara rastlamak olanaklıdır.

Medine İpeği Eşarp Fiyatları

Yüksek düzeyde kumaş kalitesi ve benzersiz görünümü ile Medine ipeği eşarplar, kaliteli ve estetik bir görünüm vadeder. Zariflik ve rahatlığa bir arada sahip olmak için Medine ipeği eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Fresh Scarfs’ın Medine ipeği eşarp koleksiyonu arasında tercihte bulunarak en yüksek kaliteye en makul fiyatlarla erişebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.