Ürünleri Filtrele
VANILLA TWILL ŞAL
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

vanilla-twil-sal.jpg (279 KB)

Vanilla Twill Şal

Vanilla Twill şal, göz alıcı ve muhteşem detaylarıyla ön plana çıkan ürün grupları arasında yer alıyor. Şallar, tesettür giyim için olmazsa olmazlar arasında. Saçların örtülmesini sağlayan şalların, şık ve zarif kombinler için de biliniyor. Kombinlerin tamamlayıcısı olan şallar, birçok farklı model üzerinden satışa sunulmakta olup bu modellerden biri de Vanilla Twill şallar. Gösterişli çiçek desenleri ve baharın canlılığını yansıtan renkleriyle oldukça özel tasarımlar arasında. Hem şık bir kombin için hem de soğuktan korunmak adına birbirinden özel şalları tercih edebilir, tarzınızı gittiğiniz her ortamda götürebilirsiniz.

Vanilla Twill Şallar

Vanilla Twill şal modelleri, moda dünyasına uygun desenleriyle fark yaratan ürünler arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip. Her bir ürün, yumuşacık kumaş yapısı sayesinde kullanım kolaylığı vadediyor. Ayrıca sağlığa herhangi zararı dokunmadığı gibi ipeksi dokunuş da sağlıyor. Böylelikle uzun süreli kullanımlar için oldukça ideal.

Uçuk mavi, lila, nil yeşili, siyah, soft pembe gibi renkler; modellerin zeminini süslüyor. Enerji ve huzur vadeden bu renkler, birbirinden özel desenlerle muhteşem bir uyum yakalıyor. Her bir üründe, zemine simetrik şekilde oturtulan çiçek desenlerinin kullanıldığı görülmekte. Bu desenler, sadeliği yansıtan ürünlerin hareketlilik kazanmasını sağlıyor. Ayrıcalıklı ürünler arasında tercihinizi yaparak arzu ettiğiniz şık ve zarif kombinleri oluşturabilirsiniz.

Vanilla Twill Şal Modelleri

Vanilla Twill şal modelleri, yaprak ve çiçek desenlerinin birbiriyle yakaladığı ahengi üzerinde taşımakta. Göz alıcı çiçek desenleri, şal modellerinin bir çiçek bahçesinden daha yeni çıktığını ifade ediyor sanki. Modellerden herhangi birini satın alarak huzuru elde edebilir, çiçek bahçesinin muhteşem kokusunu içinize çekebilirsiniz.

Vanilla Twill Şal Fiyatları

Vanilla Twill şal fiyatları, sizlerin ürünlere ulaşabilmenizi mümkün kılan aralıkta yer alıyor. Her bir üründe kullanılan desenlerin ve renklerin farklı olması, fiyatlar arasında farklılıklar meydana gelmesine neden olabilmekte. Fresh Scarfs tarzını ve modasını yansıtma konusunda başarılı olan modeller arasında seçiminizi yapabilir, muhteşem kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Huzur ve mutluluğu sizlere sunan modeller, tasarımlarıyla da ön plana çıkmakta ve size bir şaldan çok daha fazlasını sunmakta!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.