Filtre
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

modal eşarp.jpg (287 KB)

Modal Eşarp

Modal eşarp, modal ipliklerden üretilen ve ipeğin eşsiz yumuşaklığını taşıyan yapan eşarp modelidir. Son dönemde kadınların ilk tercihlerinden olan eşarplar, modal ipliklerin yumuşacık dokusuyla buluşarak Fresh Scarfs’ın özel koleksiyonunda hayat buluyor. Fresh Scarfs’ın seçkin koleksiyonu, tüm detaylarıyla büyüleyen ve gündelik yaşamda konforu derinlikli olarak hissedebileceğiniz eşsiz modellere ev sahipliği yapıyor. 

Model eşarplar; kaygan, parlak ve yumuşak dokularıyla yaşamın her alanında kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacak. Özel davetlerden iş hayatına ya da gündelik giyim tarzına kadar yaşamınızın her alanında kombinlerinizde yer verebileceğiniz modal eşarplar, yumuşacık dokularıyla estetiği konforla sunuyor. Hemen her türden alt, üst ve dış giyim ürünleriyle kolaylıkla kombinlenebilen modal eşarplar, tarzınızı sıra dışı detaylarla yansıtmak için de ideal. 

Canlı renk tonları, muhteşem kumaş dokuları ve kolay kullanıma uygun bağlama seçenekleriyle modal eşarplar, kombin hazırlarken yaşadığınız tüm sorunlara çözüm sunuyor. Tok bir yapıya sahip olan eşarplar, kolay şekil alarak bulunduğu şekli uzun süre koruyabiliyor. Dolayısıyla gündelik yaşam içerisinde modal eşarplarla tarzınızı her an diri ve dinamik tutmanız mümkün. Üstelik her türden kombininizde yer alabilecek bu eşarp modelleriyle tamamen kendinize özel bir stil geliştirebilirsiniz. 

Modal Eşarplar

Modal eşarplar, stil sahibi kadınlar için özel olarak tasarlandı. Fresh Scarfs ayrıcalıkları ve dokunuşlarını derinlikli olarak hissedebileceğiniz modal eşarp koleksiyonunda, her zevke ve tarza hitap eden modeller bulunuyor. Koleksiyon, birbirinden farklı ve ara renk tonlarına ev sahipliği yapıyor. Her ortamda muhteşem bir ışıltı ve zarafet kaynağı olan modal eşarpları hayatın her alanında kullanabilirsiniz.

Özel davetlerde şıklığınız tamamlamak istiyorsanız abiye ya da elbise gibi giyim ürünleriyle modal eşarplarınızı kombinleyebilirsiniz. Gündelik yaşam içerisinde günlük kıyafetlerle de yine eşarplarınız eşsiz bir uyum sağlayacak. İş ya da okul yaşamında tarzınızı detaylarla yansıtmak istiyorsanız yine modal eşarpların kusursuz dokusuna ve eşsiz kumaş kalitesine başvurabilirsiniz. 

Modal eşarplar, kumaş kalitesi açısından da fazlasıyla tatmin edici. Terleme yapmadığı gibi gün içerisinde kayma gibi sorunlarla kombinlerinizi etkileyecek olumsuzluklara neden olmaz. Tok yapıları sayesinde uzun süre arzu ettiğiniz şekilde sabit kalarak genel görünümünüzü korumanızı sağlar. Fresh Scarfs modal eşarp koleksiyonu, farklı renk seçenekleriyle tarzınızı en iddialı detaylarla yansıtmanızı sağlayacak modellere ev sahipliği yapıyor. 

Modal Eşarp Modelleri

Modal eşarp modelleri, her tarza ve zevke hitap edecek şekilde moda tutkunu kadınlar için özel olarak tasarlandı. Geleneksel ve klasik renk seçeneklerinin yanı sıra koleksiyon, tamamen modern detaylarla tasalanmış renk alternatiflerini de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca koleksiyonda soft, canlı ve mat renklerden oluşan modeller de bulunuyor. Tarzını ayrıcalıklarla tamamlamak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanan koleksiyon, konforu derinlikli olarak hissetmenizi sağlayacak. 

Fresh Scarfs’ın modal eşarp koleksiyonu içerisinde en dikkat çeken modeller klasik tarzları ön plana çıkaran soft renklerden oluşan tasarımlar. Pembe, açık gri, latte, çakıl taşı, şeftali, nude, kum beji, vintage rose gibi modern ve soft renklerle tarzınızı klasik detaylarla tamamlayabilirsiniz. Arıca koleksiyon birbirinden canlı, hareketli, eğlence dolu ara renk tonlarını bünyesinde barındıran modelleri de içeriyor. 

Canlı dokularıyla göz kamaştıran ve her ortamda tüm dikkatleri üzerinize taşıyacak Fresh Scarfs’ın modal eşarp koleksiyonunda; koyu gül, koyu yeşil, acı kahve, gri, bakır, açık mavi, yaprak, indigo ve pudra gibi renk seçenekleri de bulunuyor. Üstelik modal kumaş ayrıcalıkları tüm bu ara renk tonlarını konforla tarzınızın merkezine yerleştirebilme fırsatı sunuyor. Fresh Scarfs ayrıcalıklarıyla tasarlanan koleksiyon, yeni bir stil geliştirerek ikon hâline dönüşmeniz için birçok farklı renk seçeneğine de barındırıyor. 

Modal Eşarp Fiyatları

Modal eşarp fiyatları, Fersh Scarfs’ın seçkin dokunuşlarıyla ve cazip avantajlarla buluşuyor. Son derece bütçe dostu maliyetlerle sahip olabileceğiniz modal eşarplar, ipeğin yumuşacık dokusunu tarzınızla birleştirecek. Gündelik yaşamın her alanının yanı sıra modal eşarpları yılın dört mevsimi kombinlerinizde kullanmanız da mümkün. Özel davetlerde, iş hayatında, okulda ya da rutin günlerde günlük giyim tarzı kapsamında ipeğin üst düzey kalitesini tarzınızla birleştirebilirsiniz. 

Üstelik Fresh Scarfs dokunuşlarını içeren koleksiyon, özel tasarımlarla konforun yanı sıra estetik ve zarafeti de kombinlerinize taşıyor. Hırka, bluz, tunik, gömlek gibi üst giyim parçalarıyla kusursuz bir uyum kuran modal eşarplar, elbise ve abiyelerle de birliktelik kuruyor. Her ortama ve kombine kolaylıkla uyum sağlayan bu eşarp modelleri, muhteşem şıklığınızı tamamlarken kaliteyi de en efektif şekilde yansıtmanızı sağlayacak. Eşsiz tasarımlar, özel renk seçenekleri ve üst düzey kumaş kalitesiyle modal eşarp koleksiyonu Fresh Scarfs’da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.